Steamin’ up: Krzysia Górniak Quartet „Memories”


7 listopada 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Krzysia Górniak Quartet - to autorski, nowoczesny, melodyjny jazz. Koncert prezentuje repertuar z nadchodzącego albumu Krzysi Górniak „Memories”, poświęconego m.in. nieżyjącym jazzmanom, którym artystka oddaje w ten sposób hołd.

Krzysia Górniak – gitarzystka, kompozytorka, producentka, aranżerka. Obdarzona niezwykłą osobowością artystyczną od wielu lat koncertuje na scenach festiwalowych i klubowych w Polsce i za granicą, a także w filharmoniach i teatrach muzycznych m.in. w Austrii, Francji, Niemczech, Grecji, Słowenii. Jej sposób grania to połączenie wirtuozerii z subtelną kobiecością, odnajduje się w wielu stylach muzycznych, swobodnie poruszając się w różnych konwencjach. Współpracuje z muzykami jazzowymi, a także grywa z orkiestrami symfonicznymi i kwartetami smyczkowymi. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego i Sztuki Dramatycznej w Grazu (Austria) w klasie gitary jazzowej. Wydała kilka albumów, m.in. Emotions (2009), Feelings (2012), Tribute to Nat King Cole (2015), Moments (2016), Memories (2019).

Krzysia Górniak Quartet
Krzysia Górniak – gitara
Piotr Wrombel – fortepian
Michał Jaros – kontrabas
Marcin Jahr – perkusja

Czwartek, 7.11.2019 | 20:30

BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Posiadaczom kart muzyka, fotografika, dziennikarza i managera, przysługuje wolny wstęp.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email