Odwołany / Steamin’ up: The Cobblestones Q


10 października 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Drodzy Goście,

z przyczyn niezależnych od nas wieczór Steamin' up: The Cobblestones Q został odwołany. Wszelkie zakupione bilety zostaną zwrócone. W dniu dzisiejszym klub będzie nieczynny.Przepraszamy za niedogodności.

W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] z kodem biletu, numerem konta i prośbą o zwrot za bilet.

Pozdrawiamy serdecznie,
12on14 Jazz Club


Gorąco zapraszamy w każdy czwartek o 20:30 na kolejne odsłony „Steamin’ up” energetycznego lub kojącego grania skupionego wokół jazzu.

Czwartki będą bogate muzycznie, a na scenie królować będzie muzyka wychodząca poza ramy stricte jazzowe. Wieczory będą utrzymane w stylach funky, nujazz, trip-hop, smooth jazz, R&B, czy jazz-rock. Za każdym razem inny skład, inny motyw przewodni, ale niezmiennie dawka świetnej muzyki. Nie zabraknie ciekawych i zaskakujących gości, a także wielu nietypowych składów.


The Cobblestones Q
Seb Stanny – saksofon tenorowy
Andrzej Gondek – gitara
Marcin Jadach – gitara basowa
Fryderyk Młynarski – perkusja

Czwartek, 10.10.2019 | 20:30

BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Posiadaczom kart muzyka, fotografika, dziennikarza i managera, przysługuje wolny wstęp.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email