Starlight Night: Skicki-Skiuk „Chrarumimia”


25 stycznia 2020 20:30

Dodaj do kalendarza Google

SKICKI-SKIUK to nie projekt jazzowy, to zespół. Nie lubią porównań z innymi muzykami, chyba że do wyimaginowanego wyniku współpracy Wayne’a Shortera z Led Zeppelin.

Sami postrzegają się jako Power Rangers, bo spotykając się razem transformują się w niepowstrzymywanego jazzowego Megazorda… Mają nie tylko talent i umiejętności, które pozwoliły im na zdobycie uznania i nagród na festiwalach i konkursach, ale też niespotykaną, totalnie zespołową energię, którą generują na scenie. Energię, która zdecydowanie ich wyróżnia, za którą kocha ich publiczność.

Po trumfie na festiwalu Jazz nad Odrą 2016, sam Leszek Możdżer zaprosił ich do nagrania debiutanckiego albumu „Chrarumimia” (wydanego w czerwcu 2018 r.) łączącego elementy jazzu, bluesa i rocka.

Trochę enigmatyczna nazwa pochodzi od końcówek nazwisk muzyków uczestniczących w tym projekcie: Dariusz RubinowSKI (saksofon tenorowy), Jakub MizeraCKI (gitara), Jakub MiarczyńSKI (perkusja) i Roman ChraniUK (kontrabas).

Kilka faktów o SKICKI-SKIUK:
75% członków zespołu marzyło w dzieciństwie o zostaniu gwiazdą rocka, 25% gwiazdą jazzu.
90% kompozycji stanowi rezultat pracy zespołowej.
100% kocha występować na żywo. Razem.

Wybrane nagrody: Grand Prix Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. festiwalu Jazz nad Odrą (2016r.) Grand Prix School&Jazz Festiwal w Lubaczowie (2016r.) II miejsce na Blue Note Poznań Competition (2015r.) III miejsce na Grupa Azoty Jazz Contest Tarnów (2015r.)

Skicki-Skiuk
Jakub Mizeracki - gitara
Dariusz Rubinowski – saksofon tenorowy
Roman Chraniuk – kontrabas
Jakub Miarczyński – perkusja

Sobota, 25.01.2020 | 20:30

BILETY
Normalny – 90 PLN
Ulgowy – 81 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email