Sara Serpa & Andre Matos


15 października 2016 23:00

Dodaj do kalendarza Google

 • Wokalistka Sara Serpa i gitarzysta Andre Matos urodzili się i wychowali w Portugalii, ale obecnie rezydują w Nowym Jorku. Pracują razem od 2005 roku, spotkali się i połączyli swe twórcze siły dwa lata wcześniej w Bostonie. Po ukończeniu New England Conservatory przenieśli się do Nowego Jorku. Współpracowali z takimi artystami jak m.in. Ran Blake, John Zorn, Danilo Perez, Leo Genovese, Dan Weiss, Billy Mintz, Thomas Morgan, Greg Osby.
  Niepowtarzalną aurą swojej muzyki szybko zjednali sobie publiczność i wzbudzili zachwyt krytyków. Dziennikarz z „New York Jazz Records” napisał, iż Duet Sara Serpa & Andre Matos specjalizuje się w łączeniu czystych dźwięków – samogłosek, słów, zagięć, kluczy i oddechów, tworząc kojące, inspirujące szkice muzyczne”, a krytyk „New York Timesa” pochwalił ich debiutancki album „Primavera”, na którym prezentują „zwinność improwizatorską, przemyślane kompozycje oraz ujmującą bezinteresowność muzyczną tych internacjonalistów, pochodzących pierwotnie z Portugalii”.
  We wrześniu br. ukaże się ich druga płyta zatytułowana „All The Dreams”. – Maciej Majewski, Jazz Forum, wrzesień 2016.

  ★ Wydarzenie będzie transmitowane na antenie RadioJAZZ.FM. ★

  ▎SARA SERPA & ANDRE MATOS
  Sara Serpa – wokal
  André Matos – gitara

  Sobota, 15.10.2016, godz. 23:00

  ▎BILETY
  I pula (przedsprzedaż) – 40 PLN
  II pula (w dniu koncertu) – 44 PLN

  Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
  Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
  Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
  -------------------
  12on14 Jazz Club
  ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
  (https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

  www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email