Romuald Szałek Trio


24 września 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Romuald Szałek - jest muzykiem specjalizującym się w grze na fletach podłużnych, kompozytorem muzyki autorskiej, aranżerem.
Przez lata swojej działalności muzycznej stworzył własny styl, którego nie da się jednoznacznie zdefiniować. Jego twórczość łączy w sobie elementy popu, klasyki, jazzu oraz muzyki rozrywkowej. Muzyka, którą tworzy i wykonuje, to instrumentalna muzyka obrazu, muzyka filmowa. Jego atutem wykonawczym jest nowoczesne, niekonwencjonalne wykorzystanie fletów podłużnych: umiejętność gry na dwóch fletach jednocześnie, równoczesna gra na dwóch fletach z wokalizą (w trzygłosie), gra na łączonych fletach podłużnych z poprzecznym, stosowanie nowatorskich technik wykonawczych w zakresie frazowania, artykulacji oraz brzmienia instrumentów.
Koncertował z sukcesami w kraju i za granicą (Niemcy, Austria, Szwecja, Włochy, Bośnia i Hercegowina), brał udział w festiwalach („Festiwal Młodych Talentów” w Poznaniu – główna nagroda, „Rock pokoju” – w Warszawie – II miejsce), dokonał nagrań muzyki autorskiej na płytach oraz nagrań dla radia i telewizji. Od roku 2000 jako solista-instrumentalista komponuje, aranżuje utwory, realizuje projekty muzyczne, daje koncerty solowe i kameralne. W 2014 roku muzyk wydał autorską płytę zatytułowaną Music For You.
▎ROMUALD SZAŁEK TRIO
Romuald Szałek – flet
Dominik Bukowski – wibrafon
Piotr Lemańczyk – kontrabas
Sobota, 24.09.2016, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 40 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 44 PLN
Evenea | eWejściówki.pl | Going.
Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email