Odwołany / RGG feat. Verneri Pohjola


10 listopada 2018 19:00

Dodaj do kalendarza Google

Szanowni Goście!

z przyczyn niezależnych od nas koncert został odwołany. Wszelkie zakupione bilety zostaną zwrócone.

W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] z kodem biletu, numerem konta i prośbą o zwrot za bilet.

Pozdrawiamy serdecznie,
12on14 Jazz Club


Trio RGG wraz z Vernerim Pohjolą, trębaczem i kompozytorem z Helsinek zaprezentuje muzyczny projekt CONTEMPORARY SONUS. Zespół RGG wystąpi w składzie: Łukasz Ojdana – wyrazisty pianista z najmłodszej generacji muzyków europejskich, Maciej Garbowski – kontrabasista eksplorujący motywy XX-wiecznych twórców i spajający swe kompozycje słowiańskim liryzmem oraz Krzysztof Gradziuk – uznawany za jednego z najbardziej oryginalnych perkusistów współczesnej europejskiej sceny muzycznej.

Verneri Pohjola najlepszy fiński trębacz jazzowy młodego pokolenia. W 2011 roku ukazał się płytowy debiut artysty w wytwórni ACT Music, co rozpoczęło jego międzynarodową karierę. Amerykański portal Allaboutjazz napisał: „Verneri Pohjola ma wszystko to, czego potrzeba, aby stać się międzynarodową gwiazdą jazzu”.


RGG FEAT. VERNERI POHJOLA
Verneri Pohjola – trąbka
Łukasz Ojdana – fortepian
Maciej Garbowski – kontrabas
Krzysztof Gradziuk – perkusja


Sobota, 10.11.2018
I koncert – 19:00
II koncert – 21:30


BILETY
Normalny – 90 PLN
Ulgowy – 81 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email