QYAVY feat. Maciej Sikała & The Torres Family


15 czerwca 2018 19:00

Dodaj do kalendarza Google

Projekt muzyczny, który tworzą artyści dwóch rożnych muzycznych pokoleń i światów:
Q-rek - gitarzysta, kompozytor, aranżer i producent - (Q-rek Band, Q-rek Group, AiQ, Sobą Inspirowani) Yacek Rodziewicz - barytonista, klawiszowiec i producent - (Republika, Kult, Atrakcyjny Kazimierz).
Ze względu na ich różnorodne doświadczenia i historie, muzyka „Q YA V” łączy wiele stylistyk. Rozbrzmiewają w niej dźwięki, barwy i emocje z każdego regionu Muzyki. Dlatego jest tak ciekawa i nieprzewidywalna, regionalna i międzynarodowa zarazem.
To co wspólne, spójne i co ją określa - to połączenie ROCK’owego „przybrudzonego” brzmienia („crunch’owa” gitara z ekspresyjnym barytonem i tenorem) z „LATYNOskim temperamentem” energetycznej sekcji oraz JAZZowym otwarciem na całkowicie swobodną improwizację.
Projekt okazał się na tyle różnorodny i ciekawy muzycznie, że na debiutanckiej płycie połączył zaangażowanie znaczących i ważnych postaci różnych scen muzycznych w Polsce.
http://warnermusic.pl/album/qyavy
https://www.facebook.com/QYAVY/

- - - - - - - - -

A music project which is created by musicians from different worlds and generation.
Q-rek - a guitarist, composer, producer - Q-rek Band, Q-rek Group, AiQ, Sobą Inspirowani)
Yacek Rodziewicz - producer, sax player - Republika, Kult, Atrakcyjny Kazimierz.
Quavy is connecting many styles because of the history and the experience of the musicians. You can hear sounds from every region of music. That\'s why it\'s so interesting, unpredictable and international.
It\'s a composition of rock “dirty“ sounds, a latino temperament and the energy of jazz gives them the possibility to improvise freely.
The project became so varied that on their debut CD they combined very important people of the Polish jazz scene.

▎ QYAVY FEAT. MACIEJ SIKAŁA & THE TORRES FAMILY
Mateusz Kurek – gitara
Jacek Rodzewicz – saksofon barytonowy
Maciej Sikała – saksofon tenorowy
Bartek Staszkiewicz – instrumenty klawiszowe
Filip Torres – gitara basowa
Jose Torress – perkusjonalia
Tomek Torres – perkusja


Piątek, 15.06.2018
☛ I koncert – 19:00
☛ II koncert – 21:30

▎BILETY
Normalny – 90 PLN
Ulgowy – 81 PLN

Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
**** Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email