Paweł Palcowski Quintet Old Fashioned Mood - new album


21 września 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Paweł Palcowski Quintet - Old Fashioned Mood to najnowszy, debiutancki album kwintetu trębacza Pawła Palcowskiego. Absolwent Instytutu Jazzu AM w Katowicach, a obecnie wykładowca tej uczelni oraz student studiów doktoranckich nawiązuje do swingowych korzeni jazzu.

Paweł Palcowski Quintet to zespół prezentujący muzykę nawiązującą do lat 50-tych i 60-tych w jazzie. W albumie „Old fashioned mood” znajdują się autorskie utwory lidera grupy zagrane przez młodych jak i doświadczonych jazzowych muzyków. Poza Pawłem Palcowskim na trąbce, na płycie wystąpili również Jakub Łępa na saksofonie, Bogusław Kaczmar na fortepianie, Maciej Kitajewski na kontrabasie oraz zasłużony jazzowy perkusista - Arek Skolik.

Lider poza tradycyjnym podejściem do muzyki jazzowej, zadbał o tradycję również w innych aspektach pracy twórczej, takich jak sposób rejestrowania dźwięku w studiu, który odbył się jak dawniej w jednym pomieszczeniu. Dzięki temu album zyskał na charakterze i wartości muzycznej kosztem ograniczenia możliwości edycji dźwięku.

Paweł Palcowski Quintet
Paweł Palcowski - trąbka
Jakub Łępa - saksofon tenorowy
Bogusław Kaczmar – fortepian
Maciej Adamczak – kontrabas
Arek Skolik – perkusja

Gość specjalny:
Szymon Klekowicki - puzon

Sobota, 21.09.2019 | 20:30

BILETY
Normalny – 90 PLN
Ulgowy – 81 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email