New Jazz Scene: Niedbała/Sikora/Przewoźniak Trio


30 października 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Niedbała/Sikora/Przewoźniak Trio od momentu zawiązania w 2018 roku łączy nie tylko przyjaźń między członkami zespołu, ale też wspólna pasja do muzyki i chęć dzielenia się nią z słuchaczami. Muzyka tria opiera się na autorskich kompozycjach lidera zespołu, inspirowane własnymi doświadczeniami, spostrzeżeniami i przemyśleniami.

Członkowie trio to utalentowani muzycy młodego pokolenia, doceniani nagrodami na konkursach w kraju i za granicą. O ich wielu talentach świadczy m.in. fakt studiowania równocześnie dwóch kierunków przez basistę, Mikołaja Sikorę (informatyka oraz kontrabas jazzowy, Kraków) i pianistę, Michała Niedbałę (prawo oraz fortepian jazzowy, Maastricht). Perkusista, Piotr Przewoźniak, jest obecnie studentem Akademii Muzycznej w Katowicach. „Wielofunkcyjność” członków zespołu pozwala im na znalezienie wspólnego, unikatowego języka, co przekłada się na brzmienie wykonywanej przez nich muzyki.

Wspólnie, mimo niedługiego czasu od rozpoczęcia wspólnej działalności, muzycy zwyciężyli Junior Młyn Jazz Festival w 2018 roku. To wydarzenie pozwoliło im na występ przed publicznością Młyn Jazz Festivalu, dzieląc scenę z m. in. Jamie Cullumem czy Kandace Springs.

Niedbała/Sikora/Przewoźniak Trio
Michał Niedbała - fortepian
Mikołaj Sikora - kontrabas
Piotr Przewoźniak - perkusja

Środa, 30.10.2019 | 20:30

BILETY: 40 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Posiadaczom kart muzyka, fotografika, dziennikarza i managera, przysługuje wolny wstęp.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email