New Jazz Scene: Anna Kostrzewska Trio


16 października 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Anna Kostrzewska to charyzmatyczna wokalistka o ciepłej i aksamitnej barwie głosu. Jej muzyka pełna jest jazzu, bluesa, bossanovy, tanga i alternatywnego popu. Jest autorką tekstów piosenek i wierszy, kompozytorką oraz producentką wydarzeń kulturalnych (np. „*Milion*Żurawi. Polscy artyści dla Japonii”).

Od wielu lat gra na scenach festiwalowych i klubowych, występuje także na dużych ogólnopolskich wydarzeniach. Jednym z najważniejszych dla artystki doświadczeń było koncertowanie podczas wspólnej trasy u boku Vaya con Dios. Dzięki tej współpracy miała okazję zaprezentować swój autorski materiał m.in. w Sali Kongresowej przed wielotysięczną publicznością.

Prywatnie Anna ukończyła studia na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Afrykanistyki i jest zapaloną miłośniczką nart i tenisa ziemnego, a także fanką jeździectwa oraz rajdów samochodowych. Krótko mówiąc – artystka o sportowym temperamencie. Swój debiutancki album pt. „Anya” zrealizowała z wybitnymi muzykami polskiej sceny jazzowej. Wystąpili na nim m.in. Bogdan Hołownia, Henryk Miśkiewicz oraz Marek Napiórkowski, a stroną aranżacyjną zajmował się Paweł Bzim Zarecki i Krzysztof Herdzin.

Po udanym debiucie muzycznym otrzymała zaproszenie na prestiżową składankę ”Ladies Jazz vol. 8”, na której znalazł się singiel z jej pierwszego albumu.

W czerwcu 2018 r. ukazał się drugi autorski album Anny Kostrzewskiej pt. „Kobieta w JPG-ach. Historie nie tylko wyśpiewane”. Album jest połączony z tomikiem poezji, na którym znajdują się wiersze samej wokalistki. Od października 2018 r. za sprawą e- Muzyki, oba albumy (Anya, Kobieta w JPG-ach) są dostępne w formie cyfrowej na wszystkich największych platformach muzycznych

Anna Kostrzewska Trio
Anna Kostrzewska - wokal
Michał Olesiński - gitara
Jose Torres - perkusjonalia

Środa, 16.10.2019 | 20:30

BILETY: 40 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Posiadaczom kart muzyka, fotografika, dziennikarza i managera, przysługuje wolny wstęp.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email