Monika Borzym „Back To The Garden” *SOLD OUT*


24 lutego 2019 18:00

Dodaj do kalendarza Google

Z nocy z czwartku na piątek, do soboty do godz. 19:00 w Polsce obowiązywać będzie żałoba narodowa po śmierci byłego premiera Jana Olszewskiego. W związku z powyższym koncert Monika Borzym „Back To The Garden” zostanie przesunięty na 24 lutego. Zmienią się również godziny koncertu: z 19:00 na 18:00 i 21:30 na 20:30.

☞ Wszelkie zakupione bilety zachowują swoją ważność. Istnieje również możliwość zwrotu. W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: support@goingapp.pl z kodem biletu, numerem konta i prośbą o zwrot za bilet. ☞ W przypadku biletów zakupionych w kasie, prosimy o kontakt bezpośredni.

Zespół 12on14 Jazz Club


From Thursday night to Friday, until Saturday at 7 p.m., Poland will have national mourning after the death of former Prime Minister Jan Olszewski. Therefore, Monika Borzym's concert "Back To The Garden" will be postponed to February 24th.. The concert hours also change from 19:00 to 18:00 and 21:30 to 20:30.

☞ All purchased tickets remain valid. It is also possible to return the tickets. In order to receive a refund, please send an application to the following e-mail address: support@goingapp.pl with the ticket code, account number and request a refund for the ticket. ☞ For tickets purchased at the ticket office, please contact us directly.

Team of 12on14 Jazz Club


Trzeci album w dorobku wokalistki „Back To The Garden” właśnie osiągnął status Złotej Płyty. Z tej okazji Monika Borzym wyrusza w specjalną trasą koncertową. Gościnnie na koncertach pojawi się słynny gitarzysta Mitchell Long.

Płyta Back to the Garden to świeże interpretacje piosenek kanadyjskiej legendy, kultowej Joni Mitchell. Powstała we współpracy z wybitnym gitarzystą z Los Angeles – Mitchellem Longiem (Melody Gardot, Waldemar Bastos), nowojorskim producentem Devinem Greenwoodem (Norah Jones, Amos Lee, Melody Gardot) oraz trzema znakomitymi artystami z kraju – kontrabasistą Robertem Kubiszynem (Anna Maria Jopek, Gregoire Maret, Grzegorz Turnau), perkusistą Michałem Bryndalem (Voo Voo, Nikola Kołodziejczyk, Jimek) i altowiolistą Michałem Zaborskim (Atom String Quartet).

O projekcie Monika Borzym mówi: „Spodziewam się, że każdy będzie mnie pytał: dlaczego właśnie Joni? Ta płyta to wyraz buntu przeciw temu, co dzieje się na dzisiejszym rynku muzycznym. Obecnie dominuje nań produkcja i elektronika i wszystko wydaje mi się zunifikowane. Nigdy nie chciałam być tego częścią. Dla mnie muzyka jest nośnikiem rzeczy mądrych i pięknych. Jest świętem. Jako wykonawca szukam najbardziej inspirujących materiałów.

Od dziesiątek lat nie tylko wokaliści, ale i instrumentaliści jazzowi wykonują „standardy”, czyli piosenki napisane przez wybitnych kompozytorów. Nikt nie nazywa tych kompozycji „coverami”. Ja w poszukiwaniu moich „standardów” zdecydowałam się śpiewać piosenki Joni, które wpisały się już w historię muzyki i kanon klasyków. Nie traktuję ich jak coverów i w ślad za powyższym - uważam, że nimi nie są. Traktuję je tak samo jak standardy jazzowe.

Wybrałam piosenki z pierwszych siedmiu lat twórczości Joni (1967-1975), czyli z okresu pomiędzy jej 25 a 32 rokiem życia. Jestem teraz w tym samym wieku, w którym Joni była po premierze swojej pierwszej płyty. To czas kiedy dziewczyna przeradza się w kobietę. Bardzo silnie odczuwam tę przemianę odnotowując w swoim śpiewaniu subtelność i nostalgię przed którą przez ostatnie trzy lata próbowałam się bronić. JONI to indyjskie określenie kobiety, zarówno w znaczeniu fizycznym jak i duchowym. Ja dzięki Joni odnalazłam i zrozumiałam swoją kobiecość” tłumaczy swój wybór artystka.”

Monika Borzym „Back To The Garden”
Monika Borzym – wokal
Mitchell Long – gitara
Max Mucha – kontrabas
Michał Bryndal – perkusja

Piątek, 15.02.2019
I koncert – 19:00
II koncert – 21:30

BILETY
Normalny – 115 PLN
Ulgowy – 104 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email