Miłosz Bazarnik Trio


22 sierpnia 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Miłosz Bazarnik Trio to zespół złożony z muzyków tworzących wcześniej krakowską formację Voodoo Mob, z którą zdobyli: I wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Jazzowych i Rozrywkowych School&Jazz Festiwal w Lubaczowie, II miejsce na ogólnopolskim konkursie 2.Young Best Jazz odbywającym się w ramach Trzesiecko Jazz Festiwal w Szczecinku oraz uczestniczyli w finale Azoty Tarnów International Jazz Contest 2012.

Był to oryginalny projekt artystyczny, będący próbą połączenia różnorodnych inspiracji muzycznych poprzez ubranie ich w spójną, jazzową formę. Grupa złożona była ze studentów katowickiej Akademii Muzycznej oraz absolwentów Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Młodzi twórcy w swoich kompozycjach odwołują się do standardów, traktując je jako bazę pod własne, nieskrępowane granicami gatunku pomysły. Dominantą ich brzmienia jest zabawa rytmem oraz improwizacja. W tym momencie większość repertuaru stanowią oryginalne kompozycje. Trio stara się odbiegać od standardowych aranżacji, szukając ciekawych rozwiązań poprzez eksperymentowanie z metrum, konstruowanie melodyjnych i intrygujących tematów, eksponowanie czynnika solistycznego.

Muzyka tria jest pełna energii i emocji – paleta muzycznych barw rozciąga się od dźwięków niezwykle żywiołowych, przez melancholię i fantazję europejskiej muzyki improwizowanej aż do inspiracji rodem z muzyki klasycznej.

▎MIŁOSZ BAZARNIK TRIO
Miłosz Bazarnik – fortepian
Krystian Teliżyn – gitara basowa
Liliana Zieniawa – perkusja

Poniedziałek, 22.08.2016, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 30 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 33 PLN

Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email