Michał Ciesielski piano solo „Share Location”


3 października 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

„Jestem bardzo szczęśliwy, że mam w swoim życiu ludzi, którzy wciąż pokazują mi piękne miejsca na całym świecie. Dzięki ich wysiłkowi odwiedziłem kilka zapierających dech w piersiach miejsc, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Niektóre egzotyczne, inne, powiedziałbym "tuż za rogiem", ale unikalne w swojej specyfice. Teraz chciałbym podzielić się z Wami niektórymi z tych miejsc, a przede wszystkim emocjami, jakie one przyniosły. Kto wie? Może ten album będzie dla Was zachętą, byście poszli i zobaczyli je sami. Tak więc! Wszyscy na pokład!" - Michał Ciesielski o płycie „Share Location”

Michał Ciesielski - kompozytor, aranżer i pianista jazzowy. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku specjalności Kompozycja i Aranżacja Jazzowa oraz Instrumentalistyka Jazzowa. Przez rok studiował w Instytucie Jazzu w Katowicach.

Michał ma na swoim koncie kilkadziesiąt autorskich kompozycji oraz ponad kilkaset aranży na przeróżne składy (od tria fortepianowego, przez kwartet smyczkowy, zespół wokalny, chór po big band i orkiestrę symfoniczną) w różnych stylistykach (jazz, muzyka poważna, pop, funk, gospel, muzyka do sztuk teatralnych i do filmu).

Jest laureatem licznych nagród (Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski im. Krzysztofa Komedy w Słupsku, Europejskie Integracje Muzyczne w Żyrardowie, Fama 2011, RCK pro Jazz Festiwal, School & Jazz Festiwal, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej Wschody (nagroda dla najlepszego akompaniatora), Międzynarodowy konkurs jazzowy Big Sky 2016, Novum Jazz Festiwal 2017),. Jako pianista jazzowy występował z licznymi składami w całej Polsce, a także w Niemczech, Anglii, Holandii, Włoszech, i Rosji i Kazachstanie.

Współpracował z takimi muzykami, jak: Brian Fentress, Maciej Sikała, Piotr Lemańczyk, Dorota Miśkiewicz, Krystyna Prońko, Maciej Grzywacz, Marcin Gawdzis, Grzegorz Nagórski czy Cezary Paciorek.

Lider tria Confusion Project

Michał Ciesielski piano solo
Michał Ciesielski – fortepian

Czwartek, 3.10.2019 | 20:30

BILETY
Normalny – 50 PLN
Ulgowy – 45 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email