Marek Jakubowski Trio


19 września 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Marek Jakubowski Trio to muzyka improwizowana, oparta na nietuzinkowych i oryginalnych tematach, nastrojowa, czasami refleksyjna, ale szczera i prawdziwa. Podczas koncertów usłyszą Państwo muzykę perkusisty Marka Jakubowskiego z płyty “My Own..“ oraz z najnowszej “Patient and Subborn“.

▎MAREK JAKUBOWSKI TRIO
Adam Bieranowski – fortepian
Piotr Max Wiśniewski – kontrabas
Marek Jakubowski – perkusja

Poniedziałek, 19.09.2016, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 30 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 33 PLN

Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.

Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

- - - - - - - - - - -

★ Adam Bieranowski - młodziutki, obiecujący pianista, świeżość jego gry oparta jest na niebagatelnym poczuciu harmonii, czasu i przestrzeni.

★ Piotr Max Wiśniewski - dający silne oparcie wynikające z doświadczenia i siły spokoju, przyodziane w charakterystyczne, basowe brzmienie.

★ Marek Jakubowski - to perkusista i kompozytor, którego najbardziej interesuje wierność siebie, opierający się silnie na intuicji wykształconej na klasycznym jazzowym życiorysie.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email