Odwołany / MAP – Polskie Przeboje


9 listopada 2018 19:00

Dodaj do kalendarza Google

Szanowni Goście!

z przyczyn niezależnych od nas koncert został odwołany. Wszelkie zakupione bilety zostaną zwrócone.

W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] z kodem biletu, numerem konta i prośbą o zwrot za bilet.

Pozdrawiamy serdecznie,
12on14 Jazz Club


Najpiękniejsze polskie piosenki XX wieku w aranżacji wspaniałych instrumentalistów - Adama Czerwińskiego, Piotra Lemańczyka i Marcina Wądołowskiego!
Od kilku miesięcy przygotowują nowy program zespołu MAP. Pomysł zrodził się już dość dawno, ale intensywny udział w życiu muzycznym nie pozwalał na jego zrealizowanie.
Teraz wreszcie postanowili razem z kolegami wejść do studia nagraniowego i zrealizować marzenia.
Płyta, którą będą nagrywać, to próba przypomnienia kilkunastu wybitnych Polskich piosenek z ubiegłego stulecia. Zagrają między innymi Byłaś Serca Biciem Andrzeja Zauchy, Jej Portret Bogusława Meca, Pod Papugami Czesława Niemena, Kulig Skaldów, Modlitwa Tadeusza Nalepy i wiele innych.
Utwory te są specjalnie zaaranżowane na ich skład. Starają się utrzymać wspaniały klimat i emocje, a jednocześnie tchnąć w nie nowego ducha. Właśnie zakończyli trasę koncertową przygotowującą do nagrania. Tak jak się spodziewali, odbiór i reakcja publiczności jest wielce przychylna.


MAP – POLSKIE PRZEBOJE
Piotr Lemańczyk – bass
Marcin Wądołowski – gitary
Adam Czerwiński – perkusja


Piątek, 9.11.2018
I koncert – 19:00
II koncert – 21:30


BILETY
Normalny – 80 PLN
Ulgowy – 72 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email