Małgorzata Hutek Quintet


1 września 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

★ Wydarzenie towarzyszące III edycji Singer Jazz Festiwal. ★

Małgorzata Hutek - wokalistka jazzowa, songwriterka, autorka tekstów. Urodziła się w Łodzi. W świat sztuki wprowadzali ją od najmłodszych lat rodzice, matka- aktorka, ojciec- reżyser teatralny. Jej dzieciństwo przepełnione była atmosferą teatru, sceny oraz twórczości. Swoją muzyczną drogę rozpoczęła od nauki gry na skrzypcach, jednakże jej zainteresowania muzyczne ostatecznie skierowały ją do klasy saksofonu. Już wtedy obok muzyki klasycznej, którą głównie wykonywała zaczęła interesować się muzyką jazzową.

Odkrywcą jej jazzowych predyspozycji był pianista i pedagog Witold Janiak, z którym rozpoczęła współpracę.

W 2013 roku ukończyła Akademie Muzyczną w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa. Uczestniczyła w wielu muzycznych projektach, m. in. w Festiwalu Muzyki Filmowej w Łodzi oraz koncercie ku pamięci Bogusława Meca „Na pozór”.

Jej koncerty można było usłyszeć m.in. na festiwalu Miastograf 2009 w zabytkowej hali EC1 w Łodzi, Geyer Music Factory 2011 oraz na deskach Filharmonii Łódzkiej podczas otwarcia Nowego Roku Kulturalnego Województwa Łódzkiego.

Dzięki otrzymanemu w 2011 roku stypendium Marszałka Województwa Łódzkiego „Dla Młodych Kreatywnych” w kategorii Młody Twórca nagrała swoją pierwszą autorską płytę wraz z Nikolą Kołodziejczykiem, Michałem Kapczukiem oraz Grzegorzem Masłowskim.

W środowisku muzycznym ceniona jest za profesjonalizm, kreatywność oraz zapał do łamania barier stylistycznych.
https://www.facebook.com/gosiahutek/
http://mhutek.pl

▎MAŁGORZATA HUTEK QUINTET
Małgorzata Hutek – wokal
Bogusław Kaczmar – piano
Paweł Wszołek – kontrabas
Dominika Kontny – wiolonczela
Szymon Madej – perkusja

Czwartek, 1.09.2016, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 40 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 44 PLN

Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.

Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email