Maciej Grzywacz Quartet „Connected”


24 czerwca 2017 20:30

Dodaj do kalendarza Google

To nowy projekt Macieja Grzywacza z udziałem wybitnych osobowości skandynawskiej sceny jazzowej. Repertuar zespołu złożony z autorskich kompozycji eksponuje przede wszystkim zdolności improwizatorskie artystów. Zespół tworzą muzycy czterech różnych narodowości. Nowy program prezentowany w tej międzynarodowej obsadzie pozwala spojrzeć na indywidualny styl kompozytorski i improwizatorski gitarzysty z nowej perspektywy.

Maciej Grzywacz - gitarzysta, kompozytor i aranżer. Ukończył Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Muzyczną w Monachium. Ma na swoim koncie pięć autorskich płyt. Ostatnia z nich to płyta Solo, nagrana w całości na gitarze klasycznej. Poprzednia to Black Wine, na której zagrali nowojorscy muzycy: kontrabasista Yasushi Nakamura i perkusista Clarence Penn. Wcześniejsze albumy: Fourth Dimension z udziałem Macieja Obary, Michała Barańskiego i Łukasza Żyty, Things Never Done, w nagraniu którego wziął udział wybitny trębacz Avishai Cohen z Nowego Yorku, oraz Forces Within z udziałem kanadyjskiego perkusisty Tylera Hornby.

▎ MACIEJ GRZYWACZ QUARTET
Maciej Grzywacz – gitara
Jakob Dinesen – saksofon
Daniel Franck – kontrabas
Håkon Mjåset Johansen – perkusja


Sobota, 24.06.2017, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 110 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 125 PLN

* Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

https://youtu.be/awnNx66_8LE
https://youtu.be/ZSmA7z-Z8_Y
http://trojmiasto.tv/Jantar-Jazz-MACIEJ-GRZYWACZ-P-D-S-N-QUARTET-9937.html
https://youtu.be/-SImBWcsvTc
https://youtu.be/Vg7MXnvJwaE

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email