Kciuk Fusion Band


5 października 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Tomasz „Kciuk” Jaworski - jest jednym z najwybitniejszych basistów w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Gra i komponuje różne rodzaje muzyki, poprzez rocka, funky aż do jazzu. Swój pseudonim „Kciuk” zawdzięcza zjawiskowemu wręcz opanowaniu typowej dla funky techniki gry na basie, która nie polega na szarpaniu struny ale uderzaniu w nią kciukiem. Jest jednym z pierwszych, którzy posiedli tę widowiskową umiejętność w naszym kraju. Potrafi zaskoczyć słuchaczy solidnymi, dynamicznymi kompozycjami rozpisanymi na jazzrockowy kwartet bądź kwintet, ale także hipnotyzować solowymi opowieściami na cztery struny. Jest założycielem grupy Kciuk. Współpracował z muzykami takimi jak Czesław Niemen – płyta Little Wing, Tadeusz Nalepa – albumy Absolutnie, Śmierć dziecioroba, John Porter – Wings Inside; grał w Pilichowski Kciuk Ścierański Band. Aktualnie pracuje z wieloma znakomitymi muzykami polskimi i zagranicznymi, m.in. Virtual [email protected] Reality Piotra Iwickiego. Inne jego projekty to: Tomasz „Kciuk” Jaworski Electric Band oraz Tomasz „Kciuk” Jaworski Quartet.

Kciuk Fusion Band
Michał Borowski - saksofon
Mirosław „Carlos” Kaczmarczyk – gitara
Tomasz „Kciuk” Jaworski – gitara basowa
Damian Szajkowski – perkusja

Sobota, 5.10.2019 | 20:30

BILETY
Normalny – 90 PLN
Ulgowy – 81 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email