Jerzy Małek Group feat. Andy Ninvalle


30 czerwca 2017 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Groove Collective Jerzego Małka z udziałem światowej gwiazdy performera Andy\'ego Ninvalle to kolejna odsłona twórczości czołowego polskiego trębacza jazzowego. Projekt łączący elementy jazzu z współczesnymi bitami jest kontynuacją koncepcji stylistycznej zaprezentowanej przez trębacza na płycie “bop beat” z 2005 roku. Nagranie to stanowiło wyjątek stylistyczny w dyskografii artysty. Jerzy Małek idąc z duchem czasów i trędów wyznaczanych przez takich artystów jak Herbie Hancock, Roy Hargorve, Terrence Blanchard czy Steve Coleman postanowił po raz drugi wrócić do koncepcji jazzowo beatowej i tak powstał pomysł na stworzenie nowego materiału muzycznego.
W projekcie udział biorą wybitni artyści młodego pokolenia..
Specjalnym gościem projektu jest performer, raper, tancerz Andy Ninvalle z którym pierwszy raz Jerzy Małek współpracował będąc członkiem zespołu Michała Urbaniaka. Tak powstała idea połączenia stylu gry trębacza z frazowaniem rapera.
★ Wydarzenie będzie transmitowane na antenie RadioJAZZ.FM. ★

▎JERZY MAŁEK GROUP FEAT. ANDY NINVALLE
Andy Ninvalle – rap
Jerzy Małek – trąbka
Krzysztof Łochowicz – gitara
Andrzej Święs – kontrabas
Sławomir Koryzno – perkusja


Piątek, 30.06.2017, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 80 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 88 PLN

* Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email