Jazzmorning: Rafał Dubicki Solo Act [Livestream]


20 kwietnia 2020 10:00

Dodaj do kalendarza Google

Zapraszamy na kolejny koncert z cyklu #jazzmorning, podczas którego solo na trąbce zagra Rafał Dubicki.

Stream z koncertu będzie dostępny na naszym kanale facebookowym 12on14 Jazz Club. Jeśli chcesz wesprzeć Artystów i organizatorów możesz to zrobić kupując symboliczny bilet.

W ramach cyklu #jazzmorning, zapoczątkowanym w tym trudnym dla nas wszystkich czasie wróciliśmy do idei koncertów Live Stream bezpośrednio z klubu, z doskonałą jakością dźwięku i obrazu. Koncerty, planowane na poniedziałki i piątki, odbywają się w zamkniętym klubie, bez udziału publiczności.

Inicjatywa #jazzmorning powstaje we współpracy ze STOART - Związek Artystów Wykonawców.

Patronat medialny: Chillizet


Rafał Dubicki - absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Ray Wilson i Genesis, Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendofsky, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. „Jestem Mordercą”.

Laureat oraz uczestnik jazzowych konkursów w Polsce (Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna w konkursie big bandów w Nowym Tomyślu 2015).

Album „Story About Emotions” (Wydawnictwo Soltan Art Group) : http://soundline.biz/RafalDubickiStoryAboutEmotions/

Teledyski: Hope for the Future https://www.youtube.com/watch?v=lGd8gQr7Ra4 Scenes from the Dream https://www.youtube.com/watch?v=Yaibe32sSFc

Recenzja płyty: http://polish-jazz.blogspot.com/2019/09/rafa-dubicki-story-about-emotions-2019.html

Więcej info: https://www.facebook.com/rafaldubicky/ https://www.instagram.com/rafaldubicky/ https://www.youtube.com/channel/UCzdUSfSmE4SuGfbNYw6MgdA

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email