#jazzevening: Roman Chraniuk Trio


30 sierpnia 2020 16:00

Dodaj do kalendarza Google

Roman Chraniuk - absolwent Aka­demii Muzycznej we Wrocławiu, w klasie kon­trabasu prof. Jacka Niedzieli-Meiry. Ostatnie miesiące poświęcił na działania wolontariackie w rejonach ogarniętych wojną. Występował w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Słowacji i na Ukrainie z wybitnymi artystami, takimi jak Hans Peter Salentin, Marcus Wyatt, Janusz Muniak, Greg Ward II, Klaudius Kovac, Paweł Kaczmarczyk, David Doruzka, Siya Makuzeni. Współpracował również z Ministerstwem Obrony Ukrainy przy okazji koncertów w strefie działań wojennych. Do muzyki podchodzi na zasadzie „emotional experience”.

Roman Chraniuk Trio
Mateusz Gawęda - pianino
Roman Chraniuk - kontrabas
Adam Zagórski - perkusja

Niedziela 30.08.2020 | 16:00

Nowa lokalizacja 12on14
ul. Brzeska 18 | Praga-Północ

BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube. Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach. Jest to świetna okazja dla fanów muzyki na żywo, ponieważ ich ilość ograniczona jest do zaledwie 16 sztuk!

Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.


Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email