#jazzevening: Mundinova [zmiana daty]


24 października 2020 16:00

Dodaj do kalendarza Google

Z powodów epidemiologicznych koncert odbędzie się w innym terminie. O szczegółach i nowej dacie poinformujemy wkrótce. Przepraszamy za niedogodości.

W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez formularz kontaktowy dostępny pod wskazanym adresem https://goingapp.pl/kontakt/formularz-kontaktowy.


MUNDINOVA to efekt eksplozji twórczej trzech osobowości, które spotkały się we właściwym sobie miejscu i czasie, by współistnieć, dzielić oraz mnożyć wyobraźnię muzyczną.

Nazwa pochodzi od „mundus” /łac./ – czyli świat, wszechświat, kosmos, a więc bezmiar i wolność.

Zespół zawiązał się w 2017 roku we Wrocławiu pod nazwą Mundi, aby połączyć sumy wzajemnych inspiracji oraz doświadczeń artystycznych z intencją, by tworzyć muzykę unikalną, poruszającą, wrażliwą na słowo i przekaz. W 2020 roku do nazwy, niczym świetlista smuga komety, dołączył ogon „nova”, tworząc delikatną mgławicę zwiastującą Nowe Gwiazdy oraz przynosząc dodatkowy ładunek twórczy.

Członkowie MUNDINOVA swoją kreację opierają na ciągłym poszerzaniu i przekraczaniu granic wyobraźni, stawiając jednocześnie na rzemiosło wykonawcze i ekspresję. Partie poszczególnych instrumentów często traktowane są jako osobne linie melodyczne we wspólnym brzmieniu, a motywy przewodnie danego utworu są trampolinami do indywidualnych, wyjątkowych improwizacji. Podczas koncertów dla zespołu istotny jest uważny kontakt z odbiorcą oraz współobecność w podróży przez słowa i dźwięki.

W maju 2020 roku ukazał się singiel „Pozytywna” z pierwszego studyjnego albumu MUNDINOVA „W drodze”, wydany przez Mundi Art, z gościnnym udziałem Dariusza Kaliszuka (perkusja, perkusjonalia) oraz Mateusza Szemraja (oud, rubab, baglama).

Mundinova | Strona oficjalna | Official Site
https://www.facebook.com/mundinovamusic/

Mundinova
Dorota Kołodziej - wokal
Marzena Cybulka - kontrabas, gitara basowa
Michał Wilczyński - perkusja

Sobota 24.10.2020 | 16:00

Nowa lokalizacja 12on14
ul. Brzeska 18 | Praga-Północ

BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w Going / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube. Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach.

// Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.


Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email