#jazzevening: Maksymilian Staniszewski Trio


26 września 2020 16:00

Dodaj do kalendarza Google

Maksymilian Staniszewski - urodzony 03.04.1995 w Żarach. Uczęszczał do PSM I stopnia w Żarach w klasie fortepianu, studiował na Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie kontrabasu jazzowego, aktualnie kształci się na Uniwersytecie Zielonogórkskim w Instytucie Muzyki. Multiinstrumentalista, na co dzień kontrabasista i basista. Były instruktor Żarskiego Domu Kultury, aktualnie nauczyciel gitary basowej w prywatnej szkole muzycznej Brał udział w festiwalach muzycznych takich jak Jazz Juniors czy Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej. Kilkukrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Założyciel i współtwórca wielu zespołów, muzyk sesyjny. Koncertował w takich miastach jak m. in : Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Olsztyn, Berlin, Cottbus, Zielona Góra, Bogatynia, Gorlitz

Filip Gąsiorowski - urodzony 5 lipca 2001 w Zielonej Górze. Od 4 roku życia uczęszczał do prywatnej szkoły muzycznej oraz ukończył PSM I i II stopnia w Zielonej Górze w klasie fortepianu na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Aktualnie uczy się w I Liceum Ogólnokształcącym w Zielonej Górze. Aktywnie udziela się artystycznie w środowisku akademickim w Zielonej Górze. Laureat festiwalu kompozytorskiego European Junior Original Concert w Atenach w 2015 roku. Uczestnik kilku konkursów pianistycznych m.in . w Gdańsku i Poznaniu. Współtwórca kilku zespołów prezentujących różne gatunki muzyczne.

Przemysław Niemiec - lubuski perkusista aktywnie związany z zielonogórskim środowiskiem artystycznym. Jako członek Big Bandu Nowosolskiego współpracował z takimi muzykami jak Maciej Sikała, Piotr Baron czy Wojciech Karolak.

Maksymilian Staniszewski Trio
Filip Gąsiorowski - piano
Maksymilian Staniszewski - kontrabas
Przemysław Niemiec - perkusja

Sobota 26.09.2020 | 16:00

Nowa lokalizacja 12on14
ul. Brzeska 18 | Praga-Północ

BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube. Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach. Jest to świetna okazja dla fanów muzyki na żywo, ponieważ ich ilość ograniczona jest do zaledwie 16 sztuk!

Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.


Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email