#jazzevening: Kuba Mizeracki Trio [zmiana daty]


15 listopada 2020 16:00

Dodaj do kalendarza Google

Koncert przesunięty z niedzieli 18 października na niedzielę 15 listopada.


Jakub Mizeracki - student Akademii Muzycznej w Katowicach, swoje umiejętności rozwijał pod okiem takich pedagogow jak Karol Ferfecki, David Doruzka, Artur Lesicki, Marek Napiorkowski czy Rafał Sarnecki. Wyrożniony nagrodą indywidualna na XIV Międzynarodowym Konkursie Krokus Jazz Festiwal w Jeleniej Gorze. Zdobywca II miejsca w kategorii indywidualnej Grupa Azoty Tarnow Jazz Contest. Laureat Konkursu na Indywidualność Jazzową 52. Festiwalu Jazz nad Odrą.

Kuba Mizeracki Trio
Kuba Mizeracki - gitara
Roman Chraniuk - kontrabas
Adam Zagórski - perkusja

Niedziela 15.11.2020 | 16:00

Nowa lokalizacja 12on14
ul. Brzeska 18 | Praga-Północ

BILETY: 50 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej https://12on14club.com / w Going / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).

// Cykl koncertów #jazzevening powstał w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura w sieci”. Każdy z koncertów będzie streamowany bezpłatnie na klubowym Facebooku i kanale YouTube. Jednak dzięki temu, że możliwe są już koncerty w przestrzeni klubowej, w sprzedaży są też bilety umożliwiające fizyczną obecność na koncertach.

// Wszystkie koncerty odbywają się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.


Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email