Jan Jarecki Trio


20 czerwca 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Skład powstał w 2013 roku w środowisku muzyków. Tworzą go : Jan Jarecki ? fortepian/rhodes, Maciej Hołowiecki ? bębny i Adam Juśko ? kontrabas którego teraz zastąpił Seweryn Antoń. Grają autorskie kompozycje lidera. Zdobywali doświadczenie sceniczne wszędzie gdzie się dało. Starają się przywrócić brzmienie jazzu w lubelskich knajpach ale też pokazać swoją wizję tej muzyki poza granicami lubelszczyzny.
soundcloud.com/jan-jarecki/sets/new-stuff
facebook.com/JanJareckiMusic

?JAN JARECKI TRIO
Jan Jarecki ? fortepian, keyboard
Seweryn Antoń ? kontrabas
Maciej Hołowiecki ? perkusja

? Jan Jarecki ? Pianista i skrzypek, lider, przedstawiciel młodego pokolenia jazzu, kompozytor i aranżer. Ukończył Szkołę Muzyczną I i II st im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Działał w różnych składach nie tylko autorskich. Jego inspiracją w ostatnim czasie jest pianista Robert Glasper i wielu młodych pianistów. Wychował się na klasykach jazzu takich jak Ellington, Miles, Evans czy Barron. Oprócz jazzu gra też w innych stylach.

? Maciej Hołowiecki ? uczeń szkoły muzycznej, od dziecka zakochany w perkusji. Swoją karierę bębniarską zaczął w wieku dwóch lat. Uwielbia łączyć jazz z hip-hopem, jako swoją inspirację w pierwszym rzędzie wymienia Chrisa Davea i Marka Colenburga. Nie są mu obce muzyka latino oraz ciężkie brzmienia.

? Seweryn Antoń ? absolwent SM I i II st im. T. Szeligowskiego, kontrabasista i basista. Żyje muzyką i klasyczną i rozrywkową. Sideman w wielu składach rozrywkowych i orkiestrach symfonicznych.
Profil muzyczny Jan Jarecki Trio to muzyka jazzowa ale nie tylko. W ich brzmieniu można doszukać się elementów soulu, R&B, gospel i hip-hop. Brzmienie zespołu cały czas się kształtuje przez granie prób i koncertów oraz słuchanie dużej ilości muzyki.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email