Holmes-Pulcyn-Dziedzic Trio


12 października 2019 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Na program koncertu składać się będą kompozycje własne każdego z muzyków, zagrane po raz pierwszy w takim składzie.

Joel Holmes - dorastał grając z lokalnymi zespołami, a przede wszystkim w kościele. Jego rodzina wkrótce przeniosła się z Virginii do Baltimore, aby móc uczęszczać do Szkoły Sztuk Scenicznych w Baltimore. Później Joel Holmes został dyrektorem Jazzu w swojej macierzystej uczelni. Uczęszczał do Konserwatorium Muzycznego Peabody na Uniwersytecie Johna Hopkinsa, gdzie uzyskał tytuł Bachelor of Arts w Jazz Performance. Przez lata Joel otrzymał wiele wyróżnień, w tym 2 nominacje do nagrody Grammy, złoty medal w konkursie NAACP Act-so oraz wyróżnienie w konkursie John Lennon Songwriting Competition, finalista piątej dorocznej nagrody Independent Music Awards oraz wyróżnienie w VH1 Song of the Year Awards. W ciągu ostatnich kilku lat Joel odbył trasę koncertową po świecie z Royem Hargrove'em, laureatem nagrody Grammy, wokalistką Nnenną Freelon. Obecnie jest w Kwartecie wielkiego saksofonisty Javona Jacksona, który grał w Jazz Messenger z Art Blakeyem.

Wojciech Pulcyn - kontrabasista, muzyk sesyjny. Współpracuje z najbardziej uznanymi polskimi muzykami, m.in. Ewą Bem i Michałem Urbaniakiem, jak również z młodymi gwiazdami polskiej sceny jazzowej gitarzystą Rafałem Sarneckim i pianistą Michałem Tokajem. Jest absolwentem Wydziału Jazzu na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina oraz Policealnego Studium Jazzu w Warszawie, gdzie studiował w klasie profesora Zbigniewa Wegehaupta.

Krzysztof Dziedzic - polski perkusista i kompozytor jazzowy, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Zadebiutował w 1996 roku na festiwalu Jazz nad Odrą we Wrocławiu w kwintecie Piotra Wojtasika. Nominowany do Fryderyka 2018 w kategorii Fonograficzny Debiut Roku za płytę „Tempo”. Od 2008 członek zespołu Nigela Kennedyego. Z wybitnym skrzypkiem koncertuje po całym świecie od Sydney po Tokio. Twórca forum i grupy społecznościowo-tematycznej Polish Drummers skupiającej 1500 perkusistów (f/polishdrummers).

Holmes-Pulcyn-Dziedzic Trio
Joel Holmes – fortepian, klawisze
Wojciech Pulcyn – kontrabas
Krzysztof Dziedzic – perkusja

Sobota, 12.10.2019 | 20:30

BILETY
Normalny – 90 PLN
Ulgowy – 81 PLN

✱ Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
✱✱ Bilety ulgowe przysługują posiadaczom klubowej karty VIP / dziennikarzom bez akredytacji / studentom i uczniom za okazaniem ważnej legitymacji.
✱✱✱ W przypadku ceny biletu powyżej 100 zł dla posiadaczy Karty Muzyka, Managera obowiązuje opłata w wysokości 50 % ceny podstawowej.
✱✱✱✱ Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email