Grzegorz Włodarczyk Quintet


26 września 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Grzegorz Włodarczyk Quintet - nowa, międzynarodowa grupa przyjaciół, która poznała się studiując w prestiżowym Conservatoire de Paris. Do zespołu należą najlepsi europejscy muzycy młodego pokolenia: saksofonista Maxime Berton, pianista Enzo Carniel, gitarzysta Virxilio da Silva, basista Grzegorz Włodarczyk i perkusista Joao Lopes Pereira.

Zespół korzysta z tradycyjnego jazzowego instrumentarium, jednocześnie próbując połączyć niezliczoną ilość gatunków, które mają wpływ oraz inspirują każdego z członków m.in. muzykę klasyczną, rock, ambient czy muzykę elektroniczną.

“Na swoim debiutanckim albumie Grzegorz Włodarczyk połączył siły z najlepszymi i najbardziej ekscytującymi muzykami młodego pokolenia. Każdy z nich jest wirtuozem oraz uznanym liderem. Płyta \'Confessions\', która ukazała się 17 lipca 2015 nakładem szwajcarskiej wytwórni UNIT RECORDS to zbiór siedmiu oryginalnych kompozycji, wypełnionych mocnymi tematami, inspirującą grą oraz silną improwizacją. \'Muzyka na tej płycie to okno na świat naszych muzycznych osobowości i krok w przód pod względem zdefiniowania brzmienia zespołu\'“

Pierwszy koncert promujący album \'Confessions\' odbył się 3 lipca 2015 na jednym z największych europejskich festiwali jazzowych GETXO JAZZ FESTIVAL, na którym dzieliliśmy scenę z JOE LOVANO QUARTET.
http://www.grzegorzwlodarczyk.com/
http://www.jazzpress.pl/news/2734-grzegorz-wlodarczyk-quintet-confessions

▎GRZEGORZ WŁODARCZYK QUINTET
Maxime Berton (Francja) - saksofon tenorowy
Virxilio da Silva (Galicja/Hiszpania) – gitara
Enzo Carniel (Francja) – fortepian
Grzegorz Włodarczyk (Polska) – kontrabas
Joao Lopes Pereira (Portugalia) - perkusja

Poniedziałek, 26.09.2016, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 40 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 44 PLN

Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email