Coherence Quartet


29 listopada 2016 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Coherence Quartet zespół grający muzykę improwizowaną, której trzonem jest muzyka jazzowa inspirowana brzmieniami pochodzącymi z wielu kultur i tradycji.

Zespół tworzą cztery wybitne indywidualności, które razem stanowią doskonale rozumiejący się monolit. Koncerty Coherence Quartet są niepowtarzalnymi wydarzeniami, podczas których często pojawiają się utwory nigdy wcześniej nie zapisane, a powstałe w danym momencie pod wpływem emocji, miejsca i czasu. Kompozycje, które grupa ma w stałym repertuarze, również zmieniają swoją formę i często ewoluują w zupełnie nieprzewidzianym kierunku. Każdy koncert Coherence Quartet to nowe przeżycie wykreowane przez czterech znakomitych artystów, którzy bez reszty angażują się w muzykę, a interakcje między nimi prowadzą w rejony, których oni sami nie są w stanie przewidzieć.

▎COHERENCE QUARTET

Łukasz Kluczniak – saksofon
Marcin Lamch – kontrabas
Robert Jarmużek – fortepian
Grzegorz Masłowski – perkusja

Wtorek, 29.11.2016, godz. 20:30

▎BILETY
I pula (przedsprzedaż) – 30 PLN
II pula (w dniu koncertu) – 33 PLN

Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.
-------------------
12on14 Jazz Club
ul. Noakowskiego 16, 00-666 Warszawa
(https://goo.gl/maps/nfL2hRGQNbU2)

www.12on14club.com

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email