Adam Jarzmik Quintet - „Jazzowe Skrzydła”


16 maja 2018 20:30

Dodaj do kalendarza Google

Zapraszamy serdecznie na koncert Adam Jarzmik Quintet, który jest jednocześnie przesłuchaniem w ramach Międzynarodowego Konkursu Muzyki Improwizowanej „Jazzowe Skrzydła”

Adam Jarzmik Quintet to pięcioosobowy zespół muzyczny założony w 2015 roku w Katowicach. Zespół prezentuje autorską muzykę, której kompozytorem jest lider zespołu Adam Jarzmik. W swoich kompozycjach inspirowanych muzyką gigantów jazzu takich jak Brad Mehldau, Aaron Parks czy Aaron Goldberg jest powiewem świeżości na polskiej scenie jazzowej. Poza własnymi utworami Adam Jarzmik Quintet w prezentowanym przez siebie materiale muzycznym posiada również nieśmiertelne standardy jazzowe podane słuchaczowi w zupełnie nowej formie. Wiosną tego roku światło dzienne ujrzałała pierwsza, debiutancka płyta zatytułowana „Euphoria” wydana przez wytwórnię „Audio Cave”. Kolejny, drugi krążek zostanie wydany jesienią we współpracy z magazynem JazzForum. Członkowie zespołu mają za sobą udział w licznych festiwalach jazzowych w kraju i za granicą.


▎ ADAM JARZMIK QUINTET
Jakub Łępa – saksofon tenorowy
Paweł Palcowski – trąbka
Adam Jarzmik – fortepian
Maciej Kitajewski – kontrabas
Piotr Budniak – perkusja

Środa, 16.05.2018, godz. 20:30

▎BILETY
10 PLN

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce” (jeśli pula biletów nie została wyczerpana).
** Koncerty zaczynają się punktualnie. Zakup biletu gwarantuje miejsce siedzące. Posiadaczom Kart VIP przysługuje możliwość wyboru miejsca.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email