news

Wracamy

Aug 09, 2020

Drodzy Goście,

w niedzielę 16 sierpnia wznawiamy działalność klubu, jednak jak już wcześniej wspominaliśmy w nowej lokalizacji po praskiej stronie Wisły, a dokładniej w zrewitalizowanej Kamienicy Rybaka przy Brzeskiej 18.

Zaczynamy również ze zmienioną nazwą zgodną z adresem naszej domeny internetowej 12on14club.com czym chcemy podkreślić chęć stworzenia unikatowego miejsca zorientowanego na Sztukę, obecnego w obydwu przestrzeniach - realnej i wirtualnej.

Z uwagi na nową lokalizację i konieczność ponownego ubiegania się oraz oczekiwania na stosowne zezwolenia i koncesje, do końca sierpnia będziemy działać w ograniczonym zakresie, jedynie jako sala koncertowa. W tym czasie klub będzie otwierany na czas koncertów realizowanych w ramach cyklu Directed by Jazz oraz #jazzevening.

Z uwagi na czysto koncertowy charakter spotkań w 12on14 zachęcamy do zabrania ze sobą własnych napojów bezalkoholowych. Koncerty będą godzinne, jedno setowe, bez przerw oraz z dodatkowym czasem na upragnione bisy.

Wszystkie koncerty będą odbywały się zgodnie z wytycznymi obowiązującymi w trakcie epidemii wirusa SARS-Co-V-2 określonymi przez MKiND. Przed wejściem na koncert konieczne będzie wypełnienie oświadczenia o stanie zdrowia.

Od końca września, jeśli wszelkie formalności przebiegną czasowo, będziemy mieli przyjemność zapraszać Was przez sześć dni w tygodniu od wtorku do niedzieli - od porannej kawy po wieczorne spotkania przy akustycznym jazzie. To wszystko w towarzystwie lubianej przez Was kuchni w formie bistro oraz bogatej karcie win i alkoholi.

Mamy nadzieję, że pierwsze tygodnie nie będą dużym utrudnieniem i szybko wejdziemy na pełne obroty.

Do zobaczenia w 12on14

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email