news

#PrzetrwajmyRazem

Mar 30, 2020

Drodzy Goście,

jesteśmy z Wami już od blisko 5-ciu lat. Z różnymi zawirowaniami po drodze, jedną zmianą siedziby, ale jednak w maju wybije nam 5-ty roczek i mamy nadzieję, że wspólnie z Wami będziemy mogli zdmuchnąć urodzinową świeczkę!

Podobnie jak wszystkie kluby, teatry, klubokawiarnie, 12on14 Jazz Club wpadł w kwarantannę, po same uszy. Zgodnie z obecną sytuacją byliśmy zmuszeni do zamknięcia naszych podwojów. Wszystkie marcowe i kwietniowe wydarzenia musieliśmy zawiesić. Na szczęście, dla większości udało się znaleźć nowe terminy – oby bezpieczne – w drugiej połowie roku.

Nikt z nas nie był gotowy na całkowite zamknięcie klubu. Brak działalności klubu w centrum Warszawy to olbrzymie koszty i spore zagrożenie dla dalszego funkcjonowania naszej przestrzeni przy Noakowskiego 16.

Wiemy, że nie jesteśmy jedyni, chcielibyśmy sami poradzić sobie z sytuacją, ale bez Was nie damy rady. Dlatego prosimy o wsparcie. Przygotowaliśmy specjalne rodzaje voucherów i kart, dzięki którym możecie nas wesprzeć. Pełną listę oraz dokładny opis zbiórki znajdziecie na stronie akcji zamiezczonej na portalu. zrzutka.pl.

Każda wpłata jest dla nas ważna. Dziękujemy z góry za Wasze wsparcie!

zrzutka-button.png


Pomimo zamknięcia, chcemy być cały czas z Wami, dlatego na tyle na ile to możliwe przenieśliśmy się do sieci. Uruchomiliśmy koncerty internetowe #jazzmorning publikowane na naszm profilu facebookowym, w formie otwartych livestreamingów z zamkniętego klubu – będziemy prowadzić tę akcję tak długo, jak to będzie możliwe. Poza tym, aby umilić Wam tę rozłąkę z muzyką, na YouTubie publikujemy filmy z ostatnich koncertów, za pomocą platformy SoundCloud przekazujemy pełne zapisy audio z wydarzeń, jak również, co czwartek, na antenie ChilliZet można wysłuchać retransmisji koncertów.

Polecane wydarzenia
Brak nadchodzących wydarzeń

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email