news

Ogłoszenie

Jan 15, 2019

W związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Gdańska Pana Pawła Adamowicza, wszystkie wydarzenia muzyczne organizowane przez nasz klub w dniach od 15.01 do 19.01.2019 zostają anulowane i odwołane. Łączymy się w bólu z rodziną zmarłego. Niech spoczywa w pokoju! W tych dniach klub będzie zamknięty.

Wszystkie bilety zakupione na wydarzenia muzyczne z bieżącego tygodnia będą zwracane. W celu otrzymania zwrotu prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy: [email protected] z kodem biletu, numerem konta i prośbą o zwrot za bilet.

Zespół 12on14 Jazz Club


Due to the tragic death of the Mayor of Gdańsk, Mr. Paweł Adamowicz, all music events organized by our club from 15.01 to 19.01.2019 are cancelled. We join in pain with the family of the deceased. Let him rest in the peace! On these days the club will be closed.

All tickets purchased for current week music events will be refunded. In order to receive a refund, please send an application to the following e-mail address: [email protected] with the ticket code, account number and request a refund for the ticket.

Team of 12on14 Jazz Club

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email