news

Mangiami - trattoria italiana

Jun 01, 2021

Drodzy Goście,

od początków klubu mogliście znaleźć w naszej działalności nawiązania do Włoch, choćby poprzez bogatą ofertę włoskich win, wybór serów i wędlin czy też przewagę typowo włoskich dań, na rodzinnej formule prowadzenia klubu kończąc.

W zeszłym roku, wraz ze zmianą lokalizacji, postanowiliśmy położyć większy nacisk na działalność gastronomiczną, skupioną wokół włoskiej kuchni pod nowym brandem Mangiami - trattoria italiana.

Realizując koncept trattorii stawiamy przede wszystkim na wysokiej jakości produkt, na oryginalne receptury, ale także na prostotę która jest wyróżnikiem włoskiej kuchni. Stawiamy na radość tworzenia i atmosferę wspólnego biesiadowania, smakowania i niekończących się rozmów przy kieliszkach wypełnionych pięknem szlachetnego rubinu oszałamiającego smakiem i złożonością zapachu.

Od teraz w naszej karcie znajdziecie pyszne włoskie antipasti, owoce morza, bogaty wybór past i risotto, sezonowane steki m.in. słynną fiorentinę, deski starannie wyselekcjonowaych serów i wędlin, a także pizzę neapolitańską przyrządzaną według oryginalnej receptury. Nie zabraknie oczywiście aromatu świeżo parzonej kawy, obowiązkowego dolci, autorskiej karty win i szerokiej gamy alkoholi, w tym koktajli we włoskim stylu.

Pełne menu dostępne jest na stronie Mangiami - http://mangiami.pl/menu.

Do zobaczenia w klubie!

Zespół 12on14 Club & Mangiami

Bądź na bieżąco

Zapisz się do naszego newslettera

Email