Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Włodarczyk/Kądziela feat. Jonas Johansen „New Perception”

16 lutego 2017 @ 20:30 - 23:00

| 90PLN
Włodarczyk/Kądziela feat. Jonas Johansen „New Perception”
KUP BILET

 

New Perception to nowy, całkowicie unikatowy projekt mający szansę stać się sztandarowym dla Włodarczyka i Kądzieli, którzy mieszkają obecnie w krajach Europy zachodniej.

Muzycy postanowili absolutnie wrócić do swoich korzeni i zaprezentować swoją polskość w zupełnie nowym wydaniu.

Ich inspiracją, natchnieniem i głównym motywem kompozycji będzie muzyka tylko i wyłącznie polska, aczkolwiek zaprezentowana przy pomocy modern jazzu na najwyższym światowym poziomie.

Projekt współtworzyć będą Artur Tuźnik i Marek Konarski. Ci niezwykle zdolni instrumentaliści, dzięki swoim wyjątkowym osobowościom i warsztatowi z pewnością wniosą jeszcze więcej ekspresji we wspólnie tworzoną muzykę. Natomiast Maciej i Marek stworzą saksofonowy duet odznaczający się niebywałą siłą wyrazu, obok której nie da się przejść obojętnie nawet najbardziej sceptycznym słuchaczom.

Dopełnieniem idei projektu New Perception jest zaproszenie gościa specjalnego, legendy perkusji, pedagoga z wieloletnim stażem Jonasa Johansena!

Instrumentalista, o którym można śmiało powiedzieć, że słynie z warsztatu na poziomie mistrzowskim, a jego magnetyczna osobowość sceniczna jest od wielu lat inspiracją dla kolejnych pokoleń młodych muzyków. Maciej i Grzegorz są tego żywymi dowodami, poznali Jonasa jeszcze na studiach, był mentorem i przewodnikiem, a dziś wspólnie mogą tworzyć ten wirtuozki projekt.

Ciekawostką jest, że Jonas Johansen ostatni raz w Polsce gościł w 1987roku. Ma niezwykłe wspomnienia z tamtego okresu. Jesteśmy pewni, że będzie zaskoczony przemianą którą Polska przeszła w ciągu 30 lat jego nieobecności, a nowa rzeczywistość, wspaniali ludzie i niepowtarzalna atmosfera sprawi, że nie zapomni o niej już na długie lata.

Koncerty New Perception to maksymalne zaangażowanie, pełne skupienie, otwarte umysły. To muzyka improwizowana na najwyższym poziomie.

Koncerty New Perception, to również głębia przemyśleń o polskości, ale nie tylko na poważnie, muzycy chcą „puścić zawadiacko oko” do słuchaczy, o czym sami się przekonacie.

Koncerty New Perception to  przede wszystkim gwarancja silnych emocji, intensywnych wrażeń, nieoczywistych rozwiązań i oryginalnych interpretacji.

Nie może Was tam zabraknąć!

 

WŁODARCZYK/KĄDZIELA FEAT. JONAS JOHANSEN „NEW PERCEPTION”

Maciej Kądziela – saksofon
Marek Konarski
– saksofon
Artur Tuźnik
– fortepian
Grzegorz Włodarczyk
– kontrabas
Jonas Johansen
– perkusja

Czwartek, 16.02.2017, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 90 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 99 PLN

Evenea | eWejściówki.pl | Going.

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Koncert jest odpłatny również dla posiadaczy karty muzyka, ale z upustem 50% od ceny podstawowej.
**** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

Szczegóły

Data:
16 lutego 2017
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
90PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com