Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Schmidt Electric feat. Alex Hutchings

24 listopada 2016 @ 22:00

| 70PLN
Schmidt Electric feat. Alex Hutchings
KUP BILET

 

Zespół zaprezentuje materiał z najnowszej płyty pt. Tear The Roof Off – materiał elektryzujący, stanowiący osobliwe połączenie licznych nurtów muzycznych takich jak jazz, drum’n’bass, funk czy szeroko pojęty groove. Będzie to muzyka pełna licznych zwrotów akcji i pełna porywających uniesień.

Alex Hutchings to znany na całym świecie wybitny gitarzysta, kompozytor i aranżer, a także doskonały metodyk, specjalizujący się w jazzie, fusion, rocku i r’n’b. Hutchings koncertował z wieloma czołowymi muzykami zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i całej Europie oraz Azji Wschodniej. Jako kompozytor i gitarzysta sesyjny współpracował z brytyjskimi stacjami telewizyjnymi (m.in. BBC czy ITV), a także z Jamtrackcentral.com – portalem dla aspirujących gitarzystów. Filmiki na youtube prezentujące jego grę biją rekordy popularności! Gra Alexa Hutchingsa to połączenie imponującej techniki z niepowtarzalnym wyrazem. Na pytanie „co jest ważne w muzyce”, Hutchings odpowiada „ekspresja i gra z serca, która pozwala odnaleźć własne brzmienie, wyrazić siebie i swoje emocje”.

Schmidt Electric – to aktualnie jeden z trzech najlepszych jazzowych zespołów elektrycznych w Polsce (ankieta Jazz Top 2015 magazynu Jazz Forum). Członkowie zespołu to wielokrotnie nagradzani na festiwalach i konkursach muzycznych wybitni młodzi artyści. Zespół występował na najbardziej prestiżowych festiwalach i konkursach jazzowych.

więcej o artystach i zespole na www.schmidtjazz.com

 

SCHMIDT ELECTRIC FEAT. ALEX HUTCHINGS

Alex Hutchings – gitara elektryczna
Piotr Schmidt
– trąbka, efekty
Tomasz Bura
– klawisze, syntezatory
Michał Kapczuk
– gitara basowa
Sebastian Kuchczyński
– perkusja, efekty

Czwartek, 24.11.2016, godz. 22:00

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 70 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 77 PLN

Evenea | eWejściówki.pl | Going.

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

Szczegóły

Data:
24 listopada 2016
Czas:
22:00
Koszt:
70PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com