Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Piotr Lemańczyk Trio

26 stycznia 2017 @ 20:30 - 23:00

| 80PLN
Piotr Lemańczyk Trio
KUP BILET

 

Piotr Lemańczyk jest uważany za jednego z najwybitniejszych polskich basistów jazzowych. Koncertuje i nagrywa z najwybitniejszymi nazwiskami światowego jazzu takimi jak: Jerry Bergonzi /USA/,Walter Smith 3, Seamus Blake /USA/, Dave Kikoski /USA/,Tim Hagans /USA/, Brian Melvin /USA/, Walter Smith III /USA/, Gary Novak /USA/, Avishai Cohen-tr /Izrael/ i innymi. Nagrał siedem autorskich płyt, które otrzymały znakomite recenzje w takich magazynach jak Down Beat, JazzTimes, Jazz Forum.

W jego nowym projekcie biorą udział młodzi muzycy, absolwenci Akademii Muzycznych, którzy mimo młodego wieku, mają w swym dorobku szereg nagród i wyróżnień artystycznych.

Muzyka, którą grają̨, jest wypowiedzią̨ poprzez radość́ współtworzenia i wzajemnego rozumienia siebie. Można w niej odnaleźć́ ekspresję, dbałość́ o każdy dźwięk, wirtuozerię, przestrzeń́, rozbudowane improwizacje, nowoczesność́ i tradycję, a więc to, co decyduje o sztuce i wyjątkowości muzyki jazzowej. Najnowsze kompozycje, które skomponował Piotr Lemańczyk, to piękne, ciekawe linie melodyczne z bogatą harmonią i często zmieniającym się̨ metrum. Napisane specjalnie na ten skład utwory, dają możliwość́ nieskrępowanej improwizacji i dialogu, który powstaje na każdym koncercie. Jest to zespół składający się̨ z wszechstronnych i kreatywnych postaci, które z pasją oddają̨ się̨ sztuce muzyki.

 

PIOTR LEMAŃCZYK TRIO

Piotr Lemańczyk – kontrabas
Jakub Skowroński
– saksofon tenorowy i sopranowy
Sławek Koryzno
– perkusja

Czwartek, 26.01.2017, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 80 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 88 PLN

Evenea | eWejściówki.pl | Going.

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Koncert jest odpłatny również dla posiadaczy karty muzyka, ale z upustem 50% od ceny podstawowej.
**** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

Szczegóły

Data:
26 stycznia 2017
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
80PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com