Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Jorgos Skolias – Bronisław Duży Duo

6 października 2016 @ 20:30 - 23:00

| 40PLN
Jorgos Skolias & Bronisław Duży Duo
KUP BILET

 

Stylu zespołu nie da się zakwalifikować do konkretnej kategorii muzycznej. Jest syntezą różnych gatunków muzycznych, w których najważniejsza jest inspiracja folklorem, jego różnorodną rytmiką i kolorytem. W muzyce duetu znajdujemy nastrój bluesa, balladową narrację, wokalną, soulową ekspresję, podpartą rytmiczną pulsacją puzonu.

– Projekt duetu Jorgos Skolias – Bronek Duży zawiera zupełnie nieprawdopodobną muzykę. Trudno tu mówić o konkretnej stylistyce, odniesieniach gatunkowych czy konkretnym muzycznym profilu. Słowem pełna otwartość tak formalna, jak i koncepcyjna, żadnych ograniczeń, pełna spontaniczność, swobodna improwizacja (…), inspiracja korzenną muzyką etniczną, rdzennym, niemal pierwotnym folklorem, który staje się jakby ramą dla różnorodnych, acz zdecydowanie improwizatorskich poczynań. – Andrzej Wiszniewski „Jazz Forum”

 

Jorgos Skolias – jest muzykiem poszukującym nie tylko indywidualnej formuły na zastosowanie głosu ludzkiego w muzyce, ale również inspiracji nie tylko w domenie bluesa, jazzu i rocka, ale również w muzyce etnicznej, od Grecji poprzez Afrykę do Indii. Studiuje starodawne techniki wokalne w rezultacie czego opanował technikę śpiewania harmonicznego ( równoległe prowadzenie trzech głosów).

Bronisław Duży – absolwent i wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie puzonu. Instrumentalista, aranżer, kompozytor, od ponad 20 lat na scenie jazzowej. Od 1987 r. znajduje się na szczycie organizowanej przez “Jazz Forum” ankiety “Jazz Top” w kategorii puzonu. Styl zespołu to synteza różnych gatunków muzycznych, w których najważniejsza jest inspiracja folklorem, różnorodną rytmiką i kolorytem. W muzyce duetu znajdujemy nastrój bluesa, balladową narrację, soulową ekspresję wokalną, podpartą rytmiczną pulsacją puzonu.

 

JORGOS SKOLIAS – BRONISŁAW DUŻY DUO

Jorgos Skolias – wokal
Bronisław Duży –
puzon

Czwartek, 6.10.2016, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 40 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 44 PLN

Evenea | eWejściówki.pl | Going.

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

Szczegóły

Data:
6 października 2016
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
40PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com