Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Jan Jarecki Trio

20 czerwca 2016 @ 20:30 - 23:00

| 30PLN
Jan Jarecki Trio
KUP BILET

 

Skład powstał w 2013 roku w środowisku muzyków. Tworzą go : Jan Jarecki – fortepian/rhodes, Maciej Hołowiecki – bębny i Adam Juśko – kontrabas którego teraz zastąpił Seweryn Antoń. Grają autorskie kompozycje lidera. Zdobywali doświadczenie sceniczne wszędzie gdzie się dało. Starają się przywrócić brzmienie jazzu w lubelskich knajpach ale też pokazać swoją wizję tej muzyki poza granicami lubelszczyzny.

soundcloud.com/jan-jarecki/sets/new-stuff
facebook.com/JanJareckiMusic

★ Jan Jarecki – Pianista i skrzypek, lider, przedstawiciel młodego pokolenia jazzu, kompozytor i aranżer. Ukończył Szkołę Muzyczną I i II st im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie. Działał w różnych składach nie tylko autorskich. Jego inspiracją w ostatnim czasie jest pianista Robert Glasper i wielu młodych pianistów. Wychował się na klasykach jazzu takich jak Ellington, Miles, Evans czy Barron. Oprócz jazzu gra też w innych stylach.

★ Maciej Hołowiecki – uczeń szkoły muzycznej, od dziecka zakochany w perkusji. Swoją karierę bębniarską zaczął w wieku dwóch lat. Uwielbia łączyć jazz z hip-hopem, jako swoją inspirację w pierwszym rzędzie wymienia Chrisa Davea i Marka Colenburga. Nie są mu obce muzyka latino oraz ciężkie brzmienia.

★ Seweryn Antoń – absolwent SM I i II st im. T. Szeligowskiego, kontrabasista i basista. Żyje muzyką i klasyczną i rozrywkową. Sideman w wielu składach rozrywkowych i orkiestrach symfonicznych.

Profil muzyczny Jan Jarecki Trio to muzyka jazzowa ale nie tylko. W ich brzmieniu można doszukać się elementów soulu, R&B, gospel i hip-hop. Brzmienie zespołu cały czas się kształtuje przez granie prób i koncertów oraz słuchanie dużej ilości muzyki.

 

JAN JARECKI TRIO

Jan Jarecki – fortepian, keyboard
Seweryn Antoń
– kontrabas
Maciej Hołowiecki
– perkusja

Poniedziałek, 20.06.2016, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 30 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 33 PLN

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.

Szczegóły

Data:
20 czerwca 2016
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com