Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Jachna-Tarwid-Karch – Sundial II

8 kwietnia 2017 @ 20:30 - 23:00

| 50PLN
Jachna-Tarwid-Karch – Sundial II
KUP BILET

 

Album „Sundial II” zawiera 9 kompozycji napisanych przez wszystkich członków tria i pokazuje konsekwentny progres zespołu od momentu  debiutu – zarówno w wypracowywaniu wspólnego brzmienia, jak i w interakcji. Wszystkie współczesne  inspiracje – od delikatnej kameralistyki, poprzez nowoczesny, akustyczny mainstream, aż po elementy  improwizacji free – słychać na płycie, która cała skrzy się od pomysłów. Nagrania zostały  zarejestrowane w studiu RecPublica w Lubrzy przez Kamila Kęskę – wykładowcę reżyserii dźwięku na  Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Album „Sundial II” zostanie wydany nakładem prestiżowej słowackiej wytwórni HevHetia.

„One of the most striking recordings released in Poland this year”
Adam Baruch, Soundtrack Of My Life

„Sundial – jakkolwiek górnolotnie to nie zabrzmi – jak mało który z tegorocznych płytowych debiutów zasługuje na miano nowej jakości w polskim jazzie”
Mateusz Magierowski, Polish-jazz.blogspot

„Płyta Sundial jest dziełem wyjątkowym na polskim rynku, trudnym do prostego zaszufladkowania, pełnym ciekawych znaczeń i wewnętrznych napięć”
Piotr Wickowski, JazzPress

 

★ Wojciech Jachna (ur.1976) ­ Trębacz i sideman. W jego dorobku znajduje się przeszło 20 albumów z różnymi wykonawcami, w tym z Contemporary   Noise Quintet/Sextet, Sing   Sing Penelope, trójmiejskimi Mordami czy reggae’owym Dubska. Współpracował z wieloma artystami, między innymi legendą polskiej sceny improwizowanej Andrzejem Przybielskim, a także Irkiem Wojtczakiem, Tomkiem Glazikiem, Rafałem Gorzyckim, Rafałem Kołackim, Tomkiem Gadeckim, Marcinem Dymiterem, Michałem Jacaszkiem, Anną Zielińską, Ksawerym Wójcińskim, Jackiem Mazurkiewiczem, Arturem Maćkowiakiem, Kubą Ziołkiem, Rafałem Iwańskim. Obecnie tworzy wiele ciekawych składów – Innercity Ensemble, Jachna/Wójciński, Jachna/Cichocki/Urowski/Krawczyk, Jachna/Buhl, Jachna/Tarwid/Karch czy Jachna/Mazurkiewicz/Buhl.

★ Grzegorz Tarwid (ur. 1994) ­ Pianista i kompozytor. Zebrał doświadczenie od wielu mistrzów polskiej pianistyki: najpierw od weterana jazzu tradycyjnego Wojciecha Kamińskiego, następnie Andrzeja Jagodzińskiego i Michała Tokaja, by przenieść się na studia do Kopenhagi i inspirować się duńską szkołą free: Jacobem Anderskovem czy   Carstenem   Dahlem. Ma na swoim koncie koncerty m.in. ze Zbigniewem Namysłowskim, Kazimierzem Jonkiszem, ale też Maciejem Obarą czy Tomaszem Dąbrowskim. Współtworzy tria Into Interlude i Jachna/Tarwid/Karch.

★ Albert Karch (ur. 1993) – Perkusista i kompozytor. Występował m.in. z Tomaszem Dąbrowskim, Aliną Mleczko, Albertem Begerem, Kamilem Piotrowiczem, Kubą Wójcikiem czy kwartetem Marka Malinowskiego, a także zespołem muzyki współczesnej Sort Hul Ensemble. Współtworzy formacje Jachna/Tarwid/Karch, Into Interlude i Minim Experiment. Występował na festiwalach w Polsce, Rosji, Anglii i Danii, w tym Jazz Jantar, Copenhagen Jazz Festival, JazzArt Festival. Pasjonat literatury i fortepianu, muzyki Bacha, romantycznej pieśni niemieckiej, Vinnie Colaiuty i Nat King Cole’a.

 

JACHNA-TARWID-KARCH

Wojciech Jachna – trąbka
Grzegorz Tarwid –
fortepian
Albert Karch –
perkusja

Sobota, 8.04.2017, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 50 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 55 PLN

Co Jest Grane 24 | Evenea | eWejściówki.pl | Going.

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

Szczegóły

Data:
8 kwietnia 2017
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
50PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com