Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

HoTS

5 września 2016 @ 20:30 - 23:00

| 30PLN
HoTS
KUP BILET

 

HoTS to zespół, który powstał w 2011r. Nie jest to jednorazowy projekt muzyczny, ale wspólna długofalowa praca i muzykowanie. Szukamy własnego brzmienia – nowoczesnego, nawiązującego do tradycji europejskiego jazzu, ale będącego przede wszystkim wyrazem naszej wyobraźni i wrażliwości muzycznej. Nasza muzyka to wyłącznie autorskie kompozycje lidera zespołu Mikołaja Poncyljusza.

W lutym 2015 r. ukazał się debiutancki album zespołu – „Harmony Of The Spheres” wydany przez V Records. Płyta zdobyła fantastyczne recenzje i zaowocowała koncertami w Polsce i za granicą. Zespół od początku istnienia zagrał już ich ponad 50!!! W tym roku nakładem wydawnictwa Multikulti ukaże się druga płyta zespołu – „Numbers”.

Braliśmy udział w festiwalu Fama, gdzie pod dyrekcją Włodka Pawlika tworzyliśmy projekt pod nazwą „Laboratorium muzyki – We are from here”, z którym graliśmy także na festiwalu „Wszystkie Strony Świata” w Puławach. W czerwcu 2015 wygraliśmy konkurs na „Młodą Scenę Jazzową” którego nagrodą był występ w listopadzie 2015 na festiwalu Jazz Jantar. W Styczniu 2016 wyruszyliśmy na pierwszą zagraniczną trasę koncertową obejmującą 12 koncertów w Czechach. Zwieńczeniem trasy był występ na „18-th International Music Festival Jazziniec”, który mieliśmy zaszczyt otworzyć.

https://www.facebook.com/HotsBandPl/

Mikołaj Poncyljusz – Gitarzysta, lider warszawskiego zespołu HoTS. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im F. Chopina w Warszawie na Wydziale Jazzu  oraz absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Obecnie związany z zespołami HoTS, Warszawską Orkiestrą Improwizatorów, Karo Karo oraz Orkiestrą Rozrywkową Politechniki Warszawskiej – The Engineers Band. Prowadzi „Otwartą Scenę Jazzową – Jam Session” w warszawski klubie 12on14. Współpracuje z Operą Na Zamku w Szczecinie przy spektaklu Jerzego Kornowicza „Historia Najmniej Prawdopodobna”, oraz z Big Bandem Akwarium.

Radek Nowak – urodzony w 1991 roku, od 6 roku życia w szkołach muzycznych. Po 6 latach gry na wiolonczeli zdecydował się zmienić instrument na trąbkę i trafił do klasy Marcina Gawdzisa, jednego z czołowych trębaczy jazzowych w Polsce. Po ukończeniu ZPSM w Elblągu, kontynuował naukę w Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie pod okiem Roberta Majewskiego. Do dziś ma na swoim koncie współpracę z m.in. United States of Beta, Ewą Farną, Mrozem, Pablopavo, Lilu, Enejem oraz grę na największych polskich imprezach muzycznych takich jak Męskie Granie, Lato Zet i Dwójki, KFPP Opole, FAMA, Eska Music Awards, Sopot TOPTrendy. Nagrodzony wyróżnieniem indywidualnym przez Włodka Pawlika podczas IX Europejskich Integracji Muzycznych.

Bartosz Tkacz – muzyk, saksofonista. Grał w FreeMusicCollectiv, Skautach, Gamid Group, Gaamerze, Maciej Wojcieszuk Quintet, Koło Zbożowe, Pablopavo i Ludziki. Brał udział w wielu „Impro Mitingach” oraz warsztatach muzycznych. Gra z Warszawską Orkiestrą Improwizatorów, HoTS oraz funkowym P. Unity. W 2012 roku wystąpił na Dusseldorf Jazz Rally z Zbigniew Namysłowski Super Band. Obecnie gra w spektaklu Fortepian Pijany w reżyserii Marcina Przybylskiego w Teatrze Narodowym.

Adam Prokopowicz– kontrabasista, basista. Uczeń kontrabasisty – Wojtka Pulcyna.  Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im F. Chopina w Warszawie na Wydziale Jazzu w klasie prof. Adama Cegielskiego.  Na stałe grający w warszawskim jazzowym kwintecie HoTS oraz projekcie Boska Dekadencja. Współpracujący z Kapelą warszawska oraz twórcami zespołu Bitamina.

HOTS

Mikołaj Poncyljusz – gitara
Radosław Nowak
– saksofon
Bartosz Tkacz
– trąbka
Adam Prokopowicz
– kontrabas
Dawid Opaliński
 – perkusja

Poniedziałek, 5.09.2016, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 30 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 33 PLN

Evenea | eWejściówki.pl | Going.

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.

https://youtu.be/-9ZQXw2_JOc

Szczegóły

Data:
5 września 2016
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com