Ładowanie Wydarzenia

« Wszystko Wydarzenia

  • To event minęło.

Odwołany – Fusion Trance Quartet

4 lipca 2016 @ 20:30 - 23:00

| 30PLN
Fusion Trance Quartet
KUP BILET

 

Fusion Trance to energetyczna fuzja różnych gatunków jazzu. Zespół składa się z profesjonalnych muzyków z których każdy, zarówno koncertowo jak i studyjnie udziela się w wielu innych składach. Kwartet pracuje nieustannie nad własnym materiałem, który ukarze się niebawem na pierwszej płycie zatytułowanej ” Tranceology „.

 

Rafał Cieślak – gitarzysta, kompozytor. Absolwent AM im. Karola Szymanowskiego w Katowicach na Wydziale Jazz i Muzyka Estradowa. Współpracuje z różnymi muzykami jazzowymi jak również rockowymi i popowymi. Wraz z zespołem Bloo wygrał listę przebojów Polskiego Radia Katowice a także wystąpił przed słynnym Guns N’ Roses . Grał z legendarnym zespołem rockowym eL-4, który w latach ’80-tych i ’90-tych podbijał polską scenę.

Mateusz Kołakowski – Naukę gry na fortepianie rozpoczął w szkole muzycznej w Bytomiu. Jest zdobywcą wielu nagród m.in. zdobył 3 nagrodę w Międzynarodowym Konkursie „Chopin dla najmłodszych” w Antoninie(1996), ponownie 3-cie miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. I.J.Paderewskiego, Kartuzy 1997 oraz wyróżnienie na XXX międzynarodowym Konkursie Pianistycznym w Usti/Czechy (1997). Wykonał koncerty fortepianowe Beethovena i Mendelssohna z Polską Młodzieżową Orkiestrą Symfoniczną w Erkelenz, Niemcy.

Od 12 roku życia, regularnie każdego roku odbywa tournee po Stanach Zjednoczonych, grając w takich miejscach jak : „The Jazz Bakery” (Los Angeles), „The Knitting Factory” (N.Y.C), „Andy’s” (Chicago),”The 7th Annual Vail Jazz Festival” (Colorado), Polski Konsulat w Nowym Jorku. W roku 2000 nagrał w USA płytę CD z Bradem Terry („Triology”). Mając 16 lat wziął udział w warsztatach jazzowych w Berklee College of Music w Bostonie, gdzie otrzymał stypendium na 4-letnie studia w tej renomowanej uczelni.

Mateusz Gremlowski – Basista, kontrabasista, kompozytor, student IV roku Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej na studiach stacjonarnych. Jako sideman brał udział w licznych festiwalach muzycznych, między innymi: Studencki Festiwal Piosenki w Krakowie, Festiwal Bluesroads w Krakowie, Silesia Gospel Festiwal w Rybniku, Festiwal Niemen Non Stop w Słupsku, Bottroper Gospelnacht Festival. Stale współpracuje z absolwentami i pedagogami Akademii Muzycznej w Katowicach. Koncertował z wieloma zespołami i artystami na terenie całego kraju, między innymi z: Norbert Blacha, Kamil Barański, Kuba Blokesz, Wojciech Myrczek, Adam Kosewski, K.C Nwokoye, Voices of Discipleship, Adam Rymarz, Ludwik Konopko, Jarosław Hanik, chór Joyful, chór Ex Animo, chór Z Miłości, Katarzyna Piasecka, Beata Banasik, Marta Florek, Cocotier, Jack Band, Tarnogórski Big Band, Acoustic Travel Band, Michał Kaczmarek, Alex Carlin, Jacek Konopka, Andrzej Zarycki, Jarek Śmietana, Artur Lesicki, Arek Skolik, Tomasz Mucha oraz wielu innych.

Łukasz Kurek  – perkusista, muzyk wszechstronny nie zamykający się w jednym gatunku muzycznym, poruszający się swobodnie m.in. w takich stylach jak fusion, jazz, blues, gospel, pop, rock, latin music. Jest absolwentem katowickiego Instytutu Jazzu i Muzyki Rozrywkowej gdzie studiował pod kierunkiem dr Adama Buczka. Miał przyjemność współpracować m.in. z: Basia Trzetrzelewska, Gordon Haskell, Ewa Uryga, Beata Bednarz, Halina Frąckowiak, Hanna Banaszak L.U.C., Grzegorz Kapołka, Dariusz Ziółek, Andrzej Rusek, Jerzy Główczewski, Ruth Lynch, Emanuel Waldron, David Daniel, Peter Francis, Karen Gibson, Gang Olsena, Kellie Rucker, Patsy Gamble, Alvon Johnson, Bill Prince, Anthimos Apostolis, Leszek Cichoński, Lothar Dziwoki, Tomas Sanchez, Rey Caballo. Na stałe współpracuje m.in. z Centrum Kultury Katowice, Tyskim Chórem Gospel – „God’s Property”.

 

FUSION TRANCE QUARTET

Rafał Cieślak – gitara
Mateusz Kołakowski
 – fortepian
Mateusz Gremlowski
– gitara basowa
Łukasz Kurek
– perkusja

Poniedziałek, 4.07.2016, godz. 20:30

 

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 30 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 33 PLN

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.

https://youtu.be/9AwDPbqpx0c

Szczegóły

Data:
4 lipca 2016
Czas:
20:30 - 23:00
Koszt:
30PLN
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce

12on14 Jazz Club
Noakowskiego 16
Warszawa, 00-666 Polska
Telefon:
22 635 49 49
Strona internetowa:
http://12on14club.com

Organizator

12on14 Jazz Club
Telefon:
22 635 49 49
Email:
kontakt@12on14club.com
Strona internetowa:
www.12on14club.com