STYCZEŃ

Środa, 6 stycznia 2016, godz. 19:30
otwarta scena jazzowa – jam session || 10 PLN

Czwartek, 7 stycznia 2016, godz. 19:30
KAJETAN BOROWSKI TRIO || 60 PLN
Kajetan Borowski (p) / Jakub Dworak Dworak (db) / Grzegorz Masłowski (dr)

Piątek, 8 stycznia 2016, godz. 19:30
WIĘCEK/BARAŃSKI/ŻYTA TRIO || 60 PLN
Kuba Więcek (sax) / Michał Barański (db) / Łukasz Zyta (dr)

Sobota, 9 stycznia 2016, godz. 19:30
DANIEL TOLEDO TRIO (FEAT. PIANOHOOLIGAN) || 60 PLN
Daniel Toledo (db) / Piotr Orzechowski (p) / Dawid Fortuna (dr)

Wtorek, 12 stycznia 2016, godz. 19:30
OTWARTA SCENA JAZZOWA – JAM SESSION || 10 PLN

Środa, 13 stycznia 2016, godz. 19:30
INTERNAL MELODY || 60 PLN
Krzysztof Lenczowski (vlc) / Jan Smoczyński (org) / Grzech Piotrowski (sax) / Tomasz Waldowski (dr)

Czwartek, 14 stycznia 2016, godz. 19:30
MAŁGORZATA ZUBER QUINTET || 60 PLN
Małgorzata Zuber (voc) / Paulina Atmańska (p) / Monika Muc (sax), /Rafał Hajduga (db) / Piotr Budniak (dr)

Piątek, 15 stycznia 2016, godz. 19:30
WOJCIECH GOGOLEWSKI TRIO || 60 PLN
Paweł Pańta (db) / Wojciech Gogolewski (p) / Adam Lewandowski (dr)

Sobota, 16 stycznia 2016, godz. 19:30
JANCZARSKI & MCCRAVEN QUINTET || 110 PLN
Stephen McCraven (dr) / Rasul Siddik (tp) / Borys Janczarski (sax) / Joanna Gajda (p) / Adam Kowalewski (db)

Środa, 20 stycznia 2016, godz. 19:30
PAWEŁ KACZMARCZYK – DIRECTIONS IN MUSIC: ESBJÖRN SVENSSON TRIO || 60 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Jakub Dworak (db) / Dawid Fortuna (dr)

Czwartek, 21 stycznia 2016, godz. 19:30
PGR FEAT. MARC BERNSTEIN || 60 PLN
Grzegorz Rogala (tb) / Kamil Miszewski (dr) / Mike Parker (gb) / Marc Bernstein (sax)

Piątek, 22 stycznia 2016, godz. 19:30
KRZYSZTOF WOLIŃSKI POWER TRIO || 60 PLN
Krzysztof Woliński (gt) / Mirosław Wiśniewski (db) / Grzegorz Grzyb (dr)

Sobota, 23 stycznia 2016, godz. 19:30
HORACY SEXTET || 60 PLN
Piotr Zawada (tb) / Bartosz Kalicki (p) / Paweł Kamiński (sax) / Adam Tadel (db)/ Paweł Południak (tp) / Piotr Budniak (dr)

Środa, 27 stycznia 2016, godz. 19:30
OTWARTA SCENA JAZZOWA – JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 28 stycznia 2016, godz. 19:30
PEGAPOFO || 60 PLN
Sławek Pezda (sax) / Mateusz Gawęda (p) / Piotr Południak (db) / Grzegorz Pałka (dr)

Piątek, 29 stycznia 2016, godz. 19:30
BOBBY PREVITE & THE VISITORS || 80 PLN
Bobby Previte (dr), Kurt Kotheimer (db), Michael Kammers (p, kb), Mike Gamble (gt)

Sobota, 30 stycznia 2016, godz. 19:30
NSI QUARTET || 60 PLN
Cyprian Baszyński (tp) / Bartosz Prucnal (sax) / Max Mucha (db) / Dawid Fortuna (dr)

LUTY

Wtorek, 2 luty 2016, godz. 19:30
OTWARTA SCENA JAZZOWA – JAM SESSION || 10 PLN

Środa, 3 luty 2016, godz. 19:30
AGA DERLAK TRIO || 60 PLN
Aga Derlak  (p) / Tymon Trąbczyński (db) / Bartosz Szablowski (dr)

Czwartek, 4 luty 2016, godz. 19:30
MATEUSZ SOBIECHOWSKI QUINTET || 60 PLN
Mateusz Sobiechowski (p) / Marcin Kaletka (sax) / Szymon Mika (gt) / Paweł Wszołek (db) / Piotr Budniak (dr)

Piątek, 5 luty 2016, godz. 19:30
SEBASTIAN ZAWADZKI – KUBA WIĘCEK DUO || 60 PLN
Sebastian Zawadzki (p) / Kuba Więcek (sax)

Sobota, 6 luty 2016, godz. 19:30
MICHAŁ WRÓBLEWSKI TRIO || 60 PLN
Michał Wróblewski (p) / Michał Kapczuk (db) / Sebastian Kuchczyński (dr)

Środa, 10 luty 2016, godz. 19:30
OTWARTA SCENA JAZZOWA – JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 11 luty 2016, godz. 19:30
PAWEŁ NIEWIADOMSKI QUARTET „INTRODUCTION” || 60 PLN
Paweł Niewiadomski (tb) / Jakub Skowroński (sax) / Ksawery Wójciński (db) / Wojciech Romanowski (dr)

Piątek, 12 luty 2016, godz. 19:30
ED CHERRY SPECIAL TRIO || 80 PLN
Ed Cherry (gt) /Adam Kowalewski (db) / Arek Skolik (dr)

Sobota, 13 luty 2016, godz. 19:30
NAK TRIO || 60 PLN
Dominik Wania (p) / Jasper Somsen (db) / Jacek Kochan (dr)

Niedziela, 14 luty 2016, godz. 19:30
IDA ZALEWSKA QUINTET (WALENTYNKI 2016) || 60 PLN
Ida Zalewska (voc) / Jakub Płużek (p) / Jakub Dworak (db) / Szymon Mika (gt) / Damian Niewiński (dr)

Środa, 17 luty 2016, godz. 19:30
PAWEŁ KACZMARCZYK – DIRECTIONS IN MUSIC: ELVIN JONES || 60 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Marcin Żupański (sax) / Wojciech Pulcyn (db) / Kazimierz Jonkisz (dr)

Czwartek, 18 luty 2016, godz. 19:30
TOMASZ KUDYK NEW BONE || 60 PLN
Tomasz Kudyk (tp, fh) / Bartłomiej Prucnal (sax) / Dominik Wania (p) / Maciej Adamczak (db) / Dawid Fortuna (dr)

Piątek, 19 luty 2016, godz. 19:30
KAMIL PIOTROWICZ SEXTET || 60 PLN
Emil Miszk (tp) / Piotr Chęcki (sax) / Kuba Więcek (sax) / Kamil Piotrowicz (p) / Andrzej Święs (db) / Krzysztof Szmańda (dr)

Sobota, 20 luty 2016, godz. 19:30
VEHEMENCE QUARTET || 60 PLN
Wojciech Lichtański (sax) / Mateusz Sliwa (sax) / Alan Wykpisz (db) / Szymon Madej (dr)

Niedziela, 21 luty 2016, godz. 19:30
ANDY SHEPPARD QUARTET „SURROUNDED BY SEA” || 110 PLN
Andy Sheppard (sax) / Eivind Aarset (gt) / Michel Benita (db) / Michele Rabbia (dr)

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

MAJ

Środa, 4 maja 2016, godz. 19:00
ALL STARS JAM SESSION – WIELKIE OTWARCIE || WSTĘP WOLNY

Czwartek, 5 maja 2016, godz. 20:30
MACIEJ OBARA INTERNATIONAL QUARTET || 80 PLN / 88 PLN
Maciej Obara (sax) / Dominik Wania (p) / Ole Morten Vaagan (db) / Gard Nilssen (dr)

Piątek, 6 maja 2016, godz. 20:30
PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Jakub Dworak (db) / Dawid Fortuna (dr)

Sobota, 7 maja 2016, godz. 20:30
RAFAŁ SARNECKI QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Rafał Sarnecki (gt) / Paweł Kaczmarczyk (p) / Wojciech Pulcyn (db) / Łukasz Żyta (dr)

Poniedziałek, 9 maja 2016, godz. 20:30
ALGORHYTHM || 30 PLN / 33 PLN
Emil Miszk (tp) / Piotr Chęcki (sax) / Szymon Burnos (p) / Krzysztof Słomkowski (db) / Sławek Koryzno (dr)

Wtorek, 10 maja 2016, godz. 20:30
PIOTR KUŁAKOWSKI QUARTET „CRITICAL LEVEL” || 30 PLN / 33 PLN
Piotr Kułakowski (db) / Emil Miszk (tp) / Artur Jurek (kbs) / Roman Ślefarski (dr)

Środa, 11 maja 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 12 maja 2016, godz. 20:30
PIOTR WYLEŻOŁ TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Piotr Wyleżoł (p) / Michał Barański (db) / Łukasz Żyta (dr)

Piątek, 13 maja 2016, godz. 20:30
PIOTR MATUSIK QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Piotr Matusik (p) / Jakub Chojnacki (sax) / Dariusz Ziółek (bg) / Adam Buczek (dr)

Sobota, 14 maja 2016, godz. 20:30
KRZYSZTOF DYS TRIO FEAT. THEO JÖRGENSMANN (PL/DE) || 60 PLN / 66 PLN
Krzysztof Dys (p) / Andrzej Święs (db) / Krzysztof Szmańda (dr) / Theo Jörgensmann (cl)

Poniedziałek, 16 maja 2016, godz. 20:30
MACIEK WOJCIESZUK QUINTET || 30 PLN / 33 PLN
Paulina Atmańska (p) / Jakub Łępa (sax) / Paweł Palcowski (tp) / Adam Tadel (db) / Maciek Wojcieszuk (dr)

Wtorek, 17 maja 2016, godz. 20:30
DOMINIK BIEŃCZYCKI / MATEUSZ SOBIECHOWSKI DUO || 30 PLN / 33 PLN
Dominik Bieńczycki (vln) / Mateusz Sobiechowski (p)

Środa, 18 maja 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 19 maja 2016, godz. 20:30
CHRIS JARRETT PIANO SOLO (USA) || 50 PLN / 55 PLN
Chris Jarrett (p)

Piątek, 20 maja 2016, godz. 20:30
TRIO 4 CHET || 40 PLN / 44 PLN
Robert Majewski (tp) / Michał Tokaj (p) / Sławomir Kurkiewicz (db)

Sobota, 21 maja 2016, godz. 20:30
OLEJNICZAK / SENDECKI QUARTET (PL/ES/DE) || 80 PLN / 88 PLN
Andrzej Olejniczak (sax) / Władysław „Adzik” Sendecki (p, kb) / Michał Barański (db) / Mark Mondesir (dr)

Poniedziałek, 23 maja 2016, godz. 20:30
QUINDEPENDENCE || 30 PLN / 33 PLN
Dominik Borek (tp) / Krzysztof Matejski (sax) / Michał Salamon (p) / Miłosz Skwirut (db) / Paweł Nowak (dr)

Wtorek, 24 maja 2016, godz. 20:30
NAHORNY / MUCHA DUO || 30 PLN / 33 PLN
Włodzimerz Nahorny (p) / Tomasz Mucha (vln)

Środa, 25 maja 2016, godz. 20:30
Bigband “Akwarium” – ostatni koncert / Late Night Jam || 10 PLN

Czwartek, 26 maja 2016, godz. 20:30
MACIEJ WRÓBEL TRIO „PROJEKT WRÓBEL” || 40 PLN / 44 PLN
Tomasz Licak (sax) / Jacek Mazurkiewicz (db) / Maciej Wróbel (dr)

Piątek, 27 maja 2016, godz. 20:30
NICK KLAMAN QUINTET (SE/DK) || 50 PLN / 55 PLN
Nick Klaman (tp) / Johan Christoffersson (sax) / Anton Dromberg (p) / Samuel Löfdahl (db) / Emil Norman Kristiansen (dr)

Sobota, 28 maja 2016, godz. 20:30
PIOTR WOJTASIK QUARTET (PL/HU/USA) || 60 PLN / 66 PLN
Piotr Wojtasik (tp) / Viktor Toth (sax) / Michał Barański (db) / Eric Allen (dr)

Poniedziałek, 30 maja 2016, godz. 20:30
MARCIN ŁOSIK TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Marcin Łosik (p) / Ksawery Wójciński (db) / Robert Rasz (dr)

Wtorek, 31 maja 2016, godz. 20:30
MARKIEWICZ / SKOWRON DUO || 30 PLN / 33 PLN
Małgorzata Markiewicz (voc) / Janusz Skowron (p)

CZERWIEC

Środa, 1 czerwca 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 2 czerwca 2016, godz. 20:30
JACHNA / CICHOCKI / UROWSKI / KRAWCZYK QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Wojciech Jachna (tp) / Jacek Cichocki (p) / Paweł Urowski (db) / Mateusz Krawczyk (dr)

Piątek, 3 czerwca 2016, godz. 20:30
PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING BAND || 50 PLN / 55 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Radosław Nowicki (sax) / Jakub Dworak (db) / Dawid Fortuna (dr)

Sobota, 4 czerwca 2016, godz. 20:30
FOURS COLLECTIVE|| 50 PLN / 55 PLN
Michał Salamon (p) / Stanisław Plewniak (sax) / Zbigniew Szwajdych (tp) / Krzysztof Augustyn (db) / Max Olszewski (dr)

Poniedziałek, 6 czerwca 2016, godz. 20:30
KASIA PIETRZKO TRIO|| 30 PLN / 33 PLN
Kasia Pietrzko (p) / Szymon Frankowski (db) / Piotr Budniak (dr)

Wtorek, 7 czerwca 2016, godz. 20:30
WITOLD JANIAK TRIO|| 30 PLN / 33 PLN
Witold Janiak (p) / Rafał Różalski (db) / Kamil Miszewski (dr)

Środa, 8 czerwca 2016, godz. 20:30
USG TRIO|| WYDARZENIE W RAMACH DNI KULTURY PW
Michał Załęski (p) / Radosław Łukaszewicz (db) / Maciej Wojcieszuk (dr)

Czwartek, 9 czerwca 2016, godz. 20:30
KRZYSZTOF ŚCIERAŃSKI NEW QUARTET || 50 PLN / 55 PLN
Krzysztof Ścierański (bg, gt) / Zbigniew Jakubek (kb) / Michał Kobojek (sax) / Przemysław Kuczyński (dr)

Piątek, 10 czerwca 2016, godz. 20:30
MICHAEL „PATCHES” STEWART QUARTET (USA/PL) || 60 PLN / 66 PLN
Michael „Patches” Stewart (tp) / Jakub Płużek (p) / Max Mucha (db) / Dawid Fortuna (dr)

Sobota, 11 czerwca 2016, godz. 20:30
SEBASTIAN ZAWADZKI TRIO (PL/DK) || 40 PLN / 44 PLN
Sebastian Zawadzki (p) / Jakob Roland Hansen (db) / Albert Karch (dr)

Poniedziałek, 13 czerwca 2016, godz. 20:30
CHANGO || 30 PLN / 33 PLN
Borys Sawaszkiewicz (kb) / Szymon Dbrabkowski (gt) / Maciej Kałka (bg) / Jakub Fiszer (dr)

Wtorek, 14 czerwca 2016, godz. 20:30
K.R.A.N. NEW WAVE JAZZ QUARTET (PL/DK)|| 40 PLN / 44 PLN
Marek Kądziela (gt) / Tomasz Licak (cl) / Richard Andersson (db) / Kasper Tom Christiansen (dr)

Środa, 15 czerwca 2016, godz. 20:30
BRAD TERRY TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Brad Terry (cl) / Joachim Mencel (p)/ Michał Barański (db)

Czwartek, 16 czerwca 2016, godz. 20:30
HIGH DEFINITION QUARTET || 50 PLN / 55 PLN
Mateusz Śliwa (sax) / Piotr Orzechowski (p) / Alan Wykpisz (db) / Dawid Fortuna (dr)

Piątek, 17 czerwca 2016, godz. 20:30
WOJCIECH PULCYN QUARTET – TRIBUTE TO CHARLIE HADEN || 50 PLN / 55 PLN
Michał Tokaj (p) / Mateusz Śliwa (sax) / Wojciech Pulcyn (db) / Paweł Dobrowolski (dr)

Sobota, 18 czerwca 2016, godz. 20:30
KRZYSZTOF POPEK QUINTET || 60 PLN / 66 PLN
Krzysztof Popek (fl) / Grzegorz Nagórski (tb) / Paweł Kaczmarczyk (p) / Andrzej Zielak (db) / Kazimierz Jonkisz (dr)

Poniedziałek, 20 czerwca 2016, godz. 20:30
JAN JARECKI TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Jan Jarecki (p, kb) / Seweryn Antoń (db) / Maciej Hołowiecki (dr)

Wtorek, 21 czerwca 2016, godz. 20:30
AGA DERLAK TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Aga Derlak (p) / Tymon Trąbczyński (db) / Bartosz Szablowski (dr)

Środa, 22 czerwca 2016, godz. 20:30
PAWEŁ KACZMARCZYK DIRECTIONS IN MUSIC: DON CHERRY || 40 PLN / 44 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Tomasz Dąbrowski (tp) / Wojciech Pulcyn (db) / Arek Skolik (dr)

Czwartek, 23 czerwca 2016, godz. 20:30
TOMASZ CHYŁA QUINTET || 40 PLN / 44 PLN
Tomasz Chyła (vln) / Piotr Chęcki (sax) / Szymon Burnos (p) / Krzysztof Słomkowski (db) / Sławek Koryzno (dr)

Piątek, 24 czerwca 2016, godz. 20:30
WÓJCIŃSKI / SZMAŃDA QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Szymon Wójciński (p) /Maurycy Wójciński (tp) / Ksawery Wójciński (db) / Krzysztof Szmańda (dr)

Sobota, 25 czerwca 2016, godz. 20:30
MACIEJ KĄDZIELA QUINTET, FEAT. GRZECH PIOTROWSKI (PL/DK) || 50 PLN / 55 PLN
Kamil Piotrowicz (p) / Maciej Kądziela (sax) / Grzech Piotrowski (sax) / Johannes Volten Vaht (db) / Olle Dernevik (dr)

Poniedziałek, 27 czerwca 2016, godz. 20:30
STANISŁAW SŁOWIŃSKI QUINTET || 30 PLN / 33 PLN
Stanisław Słowiński (vln) / Katarzyna Pietrzko (p) / Zbigniew Szwajdych (tp) / Justyn Małodobry (db) / Maksymilian Olszewski (dr)

Wtorek, 28 czerwca 2016, godz. 20:30
VEIN TRIO (CH) || 50 PLN / 55 PLN
Michael Arbenz (p) / Thomas Lähns (db) / Florian Arbenz (dr)

Środa, 29 czerwca 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 30 czerwca 2016, godz. 20:30
MATEUSZ GAWĘDA TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Mateusz Gawęda (p) / Alan Wykpisz (db) / Grzegorz Pałka (dr)

LIPIEC

Piątek, 1 lipca 2016, godz. 20:30
ARTUR DUTKIEWICZ TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Artur Dutkiewicz (p) / Michał Barański (db) / Grzegorz Grzyb (dr)

Sobota, 2 lipca 2016, godz. 20:30
MACIEJ AFANASJEW QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Maciej Afanasjew (vln) / Karol Szymanowski (vib) / Grzegorz Nadolny (db) / Piotr Biskupski (dr)

Poniedziałek, 4 lipca 2016, godz. 20:30
FUSION TRANCE QUARTET || 30 PLN / 33 PLN
Mateusz Kołakowski (p) / Rafał Cieślak (gt) / Mateusz Gremlowski (gb) / Kazimierz Derbawczuk (dr)

Wtorek, 5 lipca 2016, godz. 20:30
MICHAŁ TOKAJ TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Michał Tokaj (p) / Michał Barański (db) / Łukasz Żyta (dr)

Wtorek, 5 lipca 2016, godz. 22:00
SMOCZYŃSKI / BRAUN DUO || 20 PLN / 22 PLN
Mateusz Smoczyński (vln) / Stephan Braun (vlc)

Środa, 6 lipca 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 7 lipca 2016, godz. 20:30
MAREK NAPIÓRKOWSKI TRIO KONKUBINAP || 40 PLN / 44 PLN
Marek Napiórkowski (gt) / Robert Kubiszyn (bg) / Cezary Konrad (dr)

Piątek, 8 lipca 2016, godz. 20:30
WOJCIECH KAROLAK TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Wojciech Karolak (hammond) / Tomasz Grzegorski (sax) / Arek Skolik (dr)

Sobota, 9 lipca 2016, godz. 20:30
HENRYK MIŚKIEWICZ FULL DRIVE || 50 PLN / 55 PLN
Henryk Miśkiewicz (sax) /Marek Napiórkowski (gt) / Robert Kubiszyn (bg) / Michał Miśkiewicz (dr)

Poniedziałek, 11 lipca 2016, godz. 20:30
FRANCISZEK RACZKOWSKI TRIO|| 30 PLN / 33 PLN
Franciszek Raczkowski (p) / Paweł Wszołek (db) / Piotr Budniak (dr)

Wtorek, 12 lipca 2016, godz. 20:30
DOMINIKA RUSINOWSKA QUARTET || 30 PLN / 33 PLN
Dominika Rusinowska (vln) / Mateusz Gawęda (p) / Jakub Mielcarek (db) / Józef Rusinowski (dr)

Środa, 13 lipca 2016, godz. 20:30
CARLA BLEY TRIO “ANDANDO EL TIEMPO” (USA/UK)|| 110 PLN / 120 PLN
Carla Bley (p) / Andy Sheppard (sax) / Steve Swallow (db, bg)

Czwartek, 14 lipca 2016, godz. 20:30
SZYMON MIKA TRIO FEAT. ZIV RAVITZ (PL/USA) || 40 PLN / 44 PLN
Szymon Mika (gt) / Max Mucha (db) / Ziv Ravitz (dr)

Piątek, 15 lipca 2016, godz. 20:30
KOCIN KOCIŃSKI TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Maciej „Kocin” Kociński (sax, kb) / Andrzej Święs (db, bg) / Krzysztof Szmańda (dr, perc.)

Sobota, 16 lipca 2016, godz. 20:30
K.K.M.K. (PL/DK) || 40 PLN / 44 PLN
Maciej Kądziela (sax) / Marek Kądziela (gt) / Marcin Muras (tb) /Albert Karch (dr)

SIERPIEŃ

Czwartek, 18 sierpnia 2016, godz. 20:30
JAZZPOSPOLITA || 50 PLN / 55 PLN
Michał Załęski (p) / Michał Przerwa-Tetmajer (gt) / Stefan Nowakowski (db, bg) / Wojciech Oleksiak (dr)
23:30 – Late Night Show – Kuba Więcek Trio
Jakub Więcek (sax) / Michał Barański (db) / Łukasz Żyta (dr)

Piątek, 19 sierpnia 2016, godz. 20:30
MIKE PARKER’S TRIO THEORY || 40 PLN / 44 PLN
Sławomir Pezda (sax) / Mike Parker (db) / Frank Parker (dr)
23:30 – Late Night Show – Kuba Więcek Trio
Jakub Więcek (sax) / Michał Barański (db) / Łukasz Żyta (dr)

Sobota, 20 sierpnia 2016, godz. 20:30
SILBERMAN & „THREE OF A PERFECT PAIR” FEAT. JAN PESZEK || 50 PLN / 55 PLN
Mateusz Gawęda (p) / Kuba Mielcarek (db) / Łukasz Stworzewicz (dr) & Jan Peszek (voice)
23:30 – Late Night Show – Kuba Więcek Trio
Jakub Więcek (sax) / Michał Barański (db) / Łukasz Żyta (dr)

Poniedziałek, 22 sierpnia 2016, godz. 20:30
MIŁOSZ BAZARNIK TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Miłosz Bazarnik (p) / Krystian Teliżyn (gb) / Liliana Zieniawa (dr)

Wtorek, 23 sierpnia 2016, godz. 20:30
PEZDA / GAWĘDA DUO || 30 PLN / 33 PLN
Mateusz Gawęda (p) / Sławomir Pezda (sax)

Środa, 24 sierpnia 2016, godz. 20:30
SKICKI-SKIUK || 30 PLN / 33 PLN
Dariusz Rubinowski (sax) / Jakub Mizeracki (gt) / Roman Chraniuk (db) / Jakub Miarczyński (dr)

Czwartek, 25 sierpnia 2016, godz. 20:30
IWONA KMIECIK GROUP || 40 PLN / 44 PLN
Iwona Kmiecik (p, voc) / Aga Derlak (kb) / Michał Kapczuk (bg) / Szymon Madej (dr)

FESTIWAL SINGERA

Piątek, 26 sierpnia 2016, godz. 20:30
WANIA / BERNSTEIN / PARKER / GRAY (PL / USA) || 60 PLN / 66 PLN
Dominik Wania (p) / Marc Bernstein (sax) / Michael Parker (db) / Devin Gray (dr)

Sobota, 27 sierpnia 2016, godz. 20:30
DOMINIK BUKOWSKI GROUP, FEAT. AMIR ELSAFFAR (PL / USA) || 60 PLN / 66 PLN
Amir ElSaffar (tp) / Dominik Bukowski (vib) / Adam Żuchowski (db) / Patryk Dobosz (dr)

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016, godz. 19:00
WORLD CITIZEN BAND (AR / DK / FR / ES / PL / CR) || 60 PLN / 66 PLN
Ramiro Olaciregui (gt) / Kenneth Dahl Knudsen (db) / Alex Terrier (sax) / Marcos Merino (p) / Tomasz Dąbrowski (tp) / Rodolfo Zuniga (dr)

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016, godz. 22:00
LESZEK ŻĄDŁO & THE OLEŚ BROTHERS || WSTĘP WOLNY
Leszek Żądło (sax) /Marcin Oleś (db) / Bartłomiej Oleś (dr)

Wtorek, 30 sierpnia 2016, godz. 20:30
AUT TO LUNCH (IT) || 30 PLN / 33 PLN
Piero Bittolo Bon (sax, cl) / Alfonso Santimone (p) / Stefano Dalla Porta (db) / Gioele Pagliaccia (dr)

Środa, 31 sierpnia 2016, godz. 20:30
ŁUKASZ BOROWICKI QUARTET (PL / DK) || 40 PLN / 44 PLN
Łukasz Borowicki (gt) / Mads la Cour (flh) / Mariusz Praśniewski (db) / Karol Domański (dr)

WRZESIEŃ

Czwartek, 1 września 2016, godz. 20:30
MAŁGORZATA HUTEK QUINTET || 40 PLN / 44 PLN
Małgorzata Hutek (voc) / Boguław Kaczmar (p) / Paweł Wszołek (db) / Szymon Madej (dr) / Dominika Kontny (vlc)

Piątek, 2 września 2016, godz. 19:00
KUBA PŁUŻEK QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Kuba Płużek (p) / Marek Pospieszalski (sax) / Max Mucha (db) / Dawid Fortuna (dr)

Piątek, 2 września 2016, godz. 22:00
SPHERE FEAT. LESZEK ŻĄDŁO || WSTĘP WOLNY
Ania Rybacka (voc) / Marek Kądziela (gt) / Jakub Dybżyński (cl) / Leszek Żądło (sax)

Sobota, 3 września 2016, godz. 19:00
ORANGE TRANE || 40 PLN / 44 PLN
Dominik Bukowski (vib) / Piotr Lemańczyk (db) / Tomasz Łosowski (dr)

Sobota, 3 września 2016, godz. 22:00
MUSICONSPIRACY (PL/UK)  || 40 PLN / 44 PLN
Zbigniew Chojnacki (acc) / Fabrizzio Brusca (gt) / Michał Kapczuk (db) / Jacek Kochan (dr)

– – – – – – – – – – – – – – – – –

Poniedziałek, 5 września 2016, godz. 20:30
HOTS || 30 PLN / 33 PLN
Mikołaj Poncyliusz (gt) / Jakub Kinsner (dr) / Radosław Nowak (sax) / Bartosz Tkacz (tp) / Adam Prokopowicz (db)

Wtorek, 6 września 2016, godz. 20:30
MARCIN BANASZEK TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Marcin Banaszek (p) / Andrzej Zielak (db) / Karol Domański (dr)

Środa, 7 września 2016, godz. 20:30
BLACKBIRD || 40 PLN / 44 PLN
Michał Walczak (gt) / Michał Rorat (p) / Paweł Surman (tp) / Bartek Bednarek (bg) / Frank Parker (dr)

Czwartek, 8 września 2016, godz. 20:30
TRJAN || 40 PLN / 44 PLN
Jan Smoczyński (Hammond) / Michał Barański (db) / Jan Młynarski (dr)

Piątek, 9 września 2016, godz. 20:30
BIOTONE || 50 PLN / 55 PLN
Michał Tomaszczyk (tb) / Przemysław Florczak (sax) / Andrzej Zielak (db) / Sebastian Kuchczyński (dr)

Sobota, 10 września 2016, godz. 20:30
CRACOW JAZZ COLLECTIVE || 60 PLN / 66 PLN
Cyprian Baszyński (tp) / Dominik Mietła (tp) / Marcin Ślusarczyk (sax) / Sławomir Pezda (sax) / Bartłomiej Prucnal (bs) / Mateusz Gawęda (p) / Piotr Południak (db) / Dawid Fortuna (dr)

Poniedziałek, 12 września 2016, godz. 20:30
ORGAN SPOT || 30 PLN / 33 PLN
Kajetan Galas (org) / Szymon Mika (gt) / Grzegorz Masłowski (dr)

Wtorek, 13 września 2016, godz. 20:30
ALEKSANDER SUCHARSKI QUINTET || 30 PLN / 33 PLN
Aleksander Sucharski (g) / Przemysław Chmiel (sax) / Mateusz Gramburg (p) / Jan Wierzbicki (db) / Radosław Mysłek (dr)

Środa, 14 września 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Czwartek, 15 września 2016, godz. 20:30
TOMCZYK / WIĘCEK / KĄDZIELA / GAWĘDA || 40 PLN / 44 PLN
Jakub Więcek (sax) / Marek Kądziela (gt) / Mateusz Gawęda (kb) / Gniewomir Tomczyk (dr)

Piątek, 16 września 2016, godz. 20:30
PRZEMYSŁAW STRĄCZEK QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Przemysław Strączek (gt) / Michał Wierba (p) / Michał Kapczuk (db) / Grzegorz Masłowski (dr)

Sobota, 17 września 2016, godz. 20:30
JOCHEN RUECKERT QUARTET FEAT. WALTER SMITH (DE / USA)  || 60 PLN / 66 PLN
Walter Smith (sax) / Lage Lund (gt) / Matt Penman (db) / Jochen Rueckert (dr)

Poniedziałek, 19 września 2016, godz. 20:30
MAREK JAKUBOWSKI TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Adam Bieranowski (p) / Piotr Max Wiśniewski (db) / Marek Jakubowski (dr)

Wtorek, 20 września 2016, godz. 20:30
SOUND OF AFFECTION || 30 PLN / 33 PLN
Wojciech Piórkowski (sax) / Jakub Paulski (gt) / Tymon Trąbczyński (db) / Bartosz Szablowski (dr)

Środa, 21 września 2016, godz. 20:30
KACZMARCZYK DIRECTIONS – „CLIFFORD BROWN” || 50 PLN / 55 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Jerzy Małek (tp) / Maciej Kądziela (sax) / Max Mucha (db) / Łukasz Żyta (dr)

Czwartek, 22 września 2016, godz. 20:30
DOROTA MIŚKIEWICZ & MAREK NAPIÓRKOWSKI || 50 PLN / 55 PLN
Dorota Miśkiewicz (voc) / Marek Napiórkowski (gt)

Piątek, 23 września 2016, godz. 20:30
KUBA WIĘCEK INTERNATIONAL QUARTET (PL / DK) || 50 PLN / 55 PLN
Kuba Więcek (sax) / Artur Tuźnik (p) / Johannes Vaht (db) / Anders Vestergaard (dr)

Sobota, 24 września 2016, godz. 20:30
Mateusz Gawęda Standard Trio || 40 PLN / 44 PLN
Mateusz Gawęda (p) / Kuba Dworak (db) / Arek Skolik (dr)

Poniedziałek, 26 września 2016, godz. 20:30
GRZEGORZ WŁODARCZYK QUINTET || 40 PLN / 44 PLN
Grzegorz Włodarczyk (db) / Maxime Berton (sax) / Enzo Carniel (p) / Virxilio da Silva (gt) / Joao Lopes Pereira (dr)

Wtorek, 27 września 2016, godz. 20:30
TOMASZ MUCHA MULASTA TRIO (PL / FIN) || 40 PLN / 44 PLN
Tomasz Mucha (vln) / Lasse Lindgren (db) / Bartek Staromiejski (dr)

Środa, 28 września 2016, godz. 20:30
ROGIER TELDERMAN TRIO (NL) || 70 PLN / 77 PLN
Rogier Telderman (p) / Guus Bakker (db) /Tuur Moens (dr)

Czwartek, 29 września 2016, godz. 20:30
CEZARY KONRAD ON CLASSICAL PROJECT || 60 PLN / 66 PLN
Anna Konrad (vln) / Anna Witkowska (vln) / Michał Zaborski (alt) / Konrad Orłowski (p, kb) Paweł Pańta (db), Cezary Konrad (dr)

Piątek, 30 września 2016, godz. 20:30
ROBERT MURAKOWSKI QUINTET || 50 PLN / 55 PLN
Robert Murakowski (tp) / Tomasz Grzegorski (sax) / Kajetan Galas (Hammond)  / Marcin Jahr (dr)

PAŹDZIERNIK

Sobota, 1 października 2016, godz. 20:30
OLGA BOCZAR MUSIC ESSENCE || 40 PLN / 44 PLN
Olga Boczar (voc, fl, p) / Jan Smoczyński (p, acc., kb) / Andrzej Gondek (gt) / Wojciech Pulcyn (db) / Paweł Dobrowolski (dr)

23:00 – Late Night ShowObara / Więcek / Gawęda / Mucha / Żyta || 10 PLN
Maciej Obara (sax) / Jakub Więcek (sax) / Mateusz Gawęda (p) / Max Mucha (db) / Łukasz Żyta (dr)

Poniedziałek, 3 października 2016, godz. 20:30
PLAIPER (DE) || 30 PLN / 33 PLN
Julian Plaickner (p) / Thomas Pertzel (sax)

Wtorek, 4 października 2016, godz. 20:30
RAFAŁ GORZYCKI TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Rafał Gorzycki (dr) / Marek Malinowski (gt) / Wojciech Woźniak (db)

Środa, 5 października 2016, godz. 20:30
PIOTR WYLEŻOŁ QUINTET FEAT. DAYNA STEPHENS (PL / USA) || 80 PLN / 88 PLN
Dayna Stephens (sax) / Piotr Wyleżoł (p) / Robert Majewski (tp) / Max Mucha (db) / Michał Miśkiewicz (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Czwartek, 6 października 2016, godz. 20:30
JORGOS SKOLIAS / BRONISŁAW DUŻY DUO || 40 PLN / 44 PLN
Jorgos Skolias (voc) / Bronisław Duży (tb)

23:00 – Late Night ShowNightwatchers (USA / PL) || 10 PLN
Ruppert Wates (voc, gt) / Bartosz Hadała (p)

Piątek, 7 października 2016, godz. 20:30
PIOTR ORZECHOWSKI (PIANOHOOLIGAN) „15 STUDIES FOR THE OBEREK” || 50 PLN / 55 PLN
Piotr Orzechowski (p)

23:00 – Late Night ShowWięcek / Młynarski Duo || 10 PLN
Jakub Więcek (sax) / Jan Młynarski (dr)

Sobota, 8 października 2016, godz. 20:30
WAKENIUS/CORRADI/MATCH TRIO || 80 PLN / 88 PLN
Ulf Wakenius (gt) / Leonardo Corradi (organ) / Tony Match (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Poniedziałek, 10 października 2016, godz. 20:30
BARTOSZ KALICKI TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Bartosz Kalicki (p) / Maciej Kitajewski (db) / Bartosz Szablowski (dr)

Wtorek, 11 października 2016, godz. 20:30
PAWEŁ PIEC QUARTET || 30 PLN / 33 PLN
Paweł Piec (sax) / Mateusz Kołakowski (p) / Mateusz Gremlowski (db) / Łukasz Kurek (dr)

Środa, 12 października 2016, godz. 20:30
ED CHERRY – ADAM KOWALEWSKI – AREK SKOLIK (USA / PL) || 70 PLN / 77 PLN
Ed Cherry (gt) / Adam Kowalewski (db) / Arek Skolik (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

23:00 – Late Night ShowThe Forest Tuner || 10 PLN
Szymon Białorucki (tb) / Mateusz Sobiechowski (p) / Adam Tadel (db) / Piotr Budniak (dr)

Czwartek, 13 października 2016, godz. 20:30
PETTER BERGANDER TRIO (SE) || 60 PLN / 66 PLN
Petter Bergander (p) / Eva Kruse (db) / Mikael Nilsson (dr)

Piątek, 14 października 2016, godz. 20:30
ZBIGNIEW JAKUBEK QUARTET || 50 PLN / 55 PLN
Zbigniew Jakubek (p) / Damian Kurasz (gt) / Tomasz Grabowy (bg) / Wojciech Fedkowicz (dr)

Sobota, 15 października 2016, godz. 20:30
CARLOS LOPEZ QUARTET (PL / ES / DK) || 40 PLN / 44 PLN
Maciej Kądziela (sax) / Xan Campos (p) / Johannes Volten Vaht (db) / Carlos López (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

23:00 – Sara Serpa & Andre Matos (USA) || 40/44 PLN
Sara Serpa (voc) / Andre Matos (gt)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Poniedziałek, 17 października 2016, godz. 20:30
DINO MASSA QUARTET (IT / PL) || 30 PLN / 33 PLN
Dino Massa (p) / Tomasz Grzegorski (sax) / Paweł Puszczało (db) / Arek Skolik (dr)

Środa, 19 października 2016, godz. 20:30
GRAŻYNA AUGUŚCIK GROUP „2 THE LIGHT” || 100 PLN / 110 PLN
Grażyna Auguścik (voc) / Rob Clearfield (p) / John Kregor (gt) / Matt Ulery (db) / Jon Deitemyer (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Czwartek, 20 października 2016, godz. 20:30
LAURA CUBI & ADAM WENDT ACOUSTIC SET (ES / PL) || 50 PLN / 55 PLN
Laura Cubi Villena (voc) / Adam Wendt (sax) / Paweł Zagańczyk (acc) / Jarosław Stokowski (db)

Piątek, 21 października 2016, godz. 20:30
VEIN TRIO FEAT. DAVE LIEBMAN (CH / USA) || 90 PLN / 99 PLN
Michael Arbenz (p) / Thomas Lähns (db) / Florian Arbenz (dr) / Dave Liebman (sax)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Sobota, 22 października 2016, godz. 19:00 i 22:00
TOMASZ STAŃKO BAND || 100 PLN / 110 PLN
Tomasz Stańko (tp) / Łukasz Ojdana (p) / Maciej Garbowski (db) / Krzysztof Gradziuk (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM (22:00)

Poniedziałek, 24 października 2016, godz. 20:00
MATEUSZ GAWĘDA & THE VIKINGS (PL /NG) || 40 PLN / 44 PLN
Mateusz Gawęda (p) /  Bárður  Reinert Poulsen (db) / Simon Olderskog Albertsen (dr)

22:00 – Charles Gayle Trio || 20 PLN
Charles Gayle (sax, p) / Ksawery Wójciński (db) / Max Andrzejewski (dr)

Wtorek, 25 października 2016, godz. 20:30
JAKUB DYBŻYŃSKI EQUILATERAL TRIO || 30 PLN / 33 PLN
Jakub Dybżyński (clr) / Mariusz Praśniewski (db) / Karol Domański (dr)

Środa, 26 października 2016, godz. 19:00 i 22:00
DEJOHNETTE – COLTRANE – GARRISON || 150 PLN / 165 PLN
Jack DeJohnette (dr, p) / Ravi Coltrane (sax) / Matt Garrison (bg)
* Transmisja RadioJAZZ.FM (22:00)

Czwartek, 27 października 2016, godz. 20:30
JAM SESSION || 10 PLN

Piątek, 28 października 2016, godz. 20:30
GRZEGORZ NAGÓRSKI QUARTET || 60 PLN / 66 PLN
Grzegorz Nagórski (tb) / Paweł Tomaszewski (p) / Andrzej Święs (db) / Łukasz Żyta (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Sobota, 29 października 2016, godz. 20:30
MAREK KĄDZIELA ADHD FEAT. KASPER TRANBERG (PL / DK) || 50 PLN / 55 PLN
Marek Kądziela (gt) / Kasper Tranberg (tp) / Max Mucha (db) / Kasper Tom Christiansen (dr)

Poniedziałek, 31 października 2016, godz. 20:00
SAMUEL BLASER TRIO (CH / FR / DK) || 90 PLN / 99 PLN
Samuel Blaser (tp) / Marc Ducret (gt) / Peter Bruun (dr)

22:00 – Artistic Director’s 60th Aniversary – All Stars Jam Session || 10 PLN
Michał Tokaj (p) / Tomasz Grzegorski (sax) / Wojciech Pulcyn (db) / Arek Skolik (dr)

LISTOPAD

Wtorek, 1 listopada 2016, godz. 21:37
MATEUSZ GAWĘDA SPECIAL QUINTET – ZADUSZKI JAZZOWE || 40 PLN / 44 PLN
Mateusz Gawęda (p) / Marcin Ślusarczyk (sax) / Tomasz Grzegorski (sax) / Maciej Adamczak (db) / Arek Skolik (dr)

Środa, 2 listopada 2016, godz. 20:00
PIEROŃCZYK / VITOUS DUO (PL/CZ) || 100 PLN / 110 PLN
Adam Pierończyk (sax) / Miroslav Vitous (db)

Środa, 2 listopada 2016, godz. 22:00
CLAYTON / ROGERS / SCOTT (USA) || 70 PLN / 77 PLN
Gerald Clayton (p) / Reuben Rogers (db) / Kendrick Scott (dr)

Czwartek, 3 listopada 2016, godz. 20:30
MACIEJ STRZELCZYK QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Maciej Strzelczyk (vln) / Janusz Skowron (p) / Paweł Puszczało (db) / Grzegorz Grzyb (dr)

23:00 – Late Night Show Albert Karch Trio || 10 PLN
Kamil Piotrowicz (p) / Luca Curcio (db) / Albert Karch (dr)

Piątek, 4 listopada 2016, godz. 20:30
LARS JANSSON TRIO || 80 PLN / 88 PLN
Lars Jansson (p) / Thomas Fonnesbaek (db) / Paul Svanberg (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

23:00 – Late Night Show Albert Karch Trio || 10 PLN
Kamil Piotrowicz (p) / Luca Curcio (db) / Albert Karch (dr)

Sobota, 5 listopada 2016, godz. 20:30
MICHAŁ MILCZAREK TRIO || 40 PLN / 44 PLN
Michał Milczarek (gt) / Bartłomiej Łuczkiewicz (bg) / Mateusz Modrzejewski (dr)

23:00 – Late Night Show Albert Karch Trio || 10 PLN
Kamil Piotrowicz (p) / Luca Curcio (db) / Albert Karch (dr)

Poniedziałek, 7 listopada 2016, godz. 20:30
KACZMARCZYK / MAJEWSKI – DIRECTIONS IN MUSIC: LEE MORGAN || 60 PLN / 66 PLN
Robert Majewski (tp) / Paweł Kaczmarczyk (p) / Łukasz Poprawski (sax) / Adam Kowalewski (db) / Sebastian Frankiewicz (dr)

23:00 – Late Night Show Confusion Project || 20/22 PLN
Michał Ciesielski (p) / Piotr Gierszewski (bg) / Adam Golicki (dr)

Wtorek, 8 listopada 2016, godz. 20:30
MAREK NAPIÓRKOWSKI SEXTET UP! || 100 PLN / 110 PLN
Marek Napiórkowski (gt) / Adam Pierończyk (sax) / Henryk Miśkiewicz (cl) / Krzysztof Herdzin (p) / Robert Kubiszyn(bg) / Paweł Dobrowolski (dr)

Środa, 9 listopada 2016, godz. 20:30
KAZIMIERZ JONKISZ ENERGY – TRIBUTE TO ELVIN JONES || 50 PLN / 55 PLN
Borys Janczarski (sax) / Tomasz Grzegorski (sax) / Wojciech Pulcyn (db) / Kazimierz Jonkisz (dr)

Czwartek, 10 listopada 2016, godz. 20:30
GAWĘDA/WIĘCEK SPECIAL PROJECT FEAT. RALPH ALESSI (PL/USA/DE) || 100 PLN / 110 PLN
Ralph Alessi (tp) / Mateusz Gawęda (p) / Kuba Więcek (sax) / Max Mucha (db) / Moritz Baumgärtner (dr)

Piątek, 11 listopada 2016, godz. 20:30
RGG Trio || 80 PLN / 88 PLN
Łukasz Ojdana (p) / Maciej  Garbowski (db) / Krzysztof Gradziuk (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Sobota, 12 listopada 2016, godz. 19:30
KASIA PIETRZKO TRIO || 20 PLN / 22 PLN (support)
Kasia Pietrzko (p) / Szymon Frankowski (db) / Piotr Budniak (dr)

Sobota, 12 listopada 2016, godz. 20:30
AMINA FIGAROVA GROUP (USA) || 90 PLN / 99 PLN
Amina Figarova (p) / Wayne Escoffery (sax) / Ernie Hammes (tp) / Bart Platteau (fl) / Rashaan Carter (db) / Mark Whitfield Jr. (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Poniedziałek, 14 listopada 2016, godz. 19:00
ARI ROLAND QUARTET || 20 PLN / 22 PLN
Ari Roland (db) / Zaid Nasser (as) / Chris Byars (ts) / Keith Balla (dr)
– we współpracy z Ambasadą USA w Warszawie

Poniedziałek, 14 listopada 2016, godz. 22:00
WOJCIECH GROBORZ TRIO || 20 PLN / 22 PLN
Wojciech Groborz (p) / Adam Kowalewski (db) / Wiesław Jamioł (dr)

Wtorek, 15 listopada 2016, godz. 19:00
OSIECKA – TURBULENCJE (koncert w ramach 80-ych urodzin Agnieszki Osieckiej) || WSTĘP WOLNY
Katarzyna Warno (voc) / Miłosz Wośko (p) / Robert Murakowski (tp) / Paweł Pańta (db) / Grzegorz Poliszak (dr)

Wtorek, 15 listopada 2016, godz. 22:00
Borys Janczarski & Stephen McCraven Quintet || 60 PLN / 66 PLN
Stephen McCraven (dr) / Rasul Siddik (tp) / Borys Janczarski (sax) / Joanna Gajda (p) / Adam Kowalewski (db)

Środa, 16 listopada 2016, godz. 20:00
JACQUES KUBA SÉGUIN – „LITANIA PROJEKT” || 70 PLN / 77 PLN
Jacques Kuba Séguin (tp) / Jonathan Cayer (p) / Frederic Alarie (db) / Jim Doxas / Kevin Warren (dr)

Środa, 16 listopada 2016, godz. 23:00
REGI WOOTEN TRIO || 20 PLN / 22 PLN
Regi Wooten (gt), Michał Barański (db), Tomasz Torres (dr)

Czwartek, 17 listopada 2016, godz. 20:30
ANNA GADT QUARTET || 60 PLN / 66 PLN
Anna Gadt (voc) / Łukasz Ojdana (p) / Maciej  Garbowski (db) / Krzysztof Gradziuk (dr)

Piątek, 18 listopada 2016, godz. 20:30
PIOTR BARON QUINTET || 60 PLN / 66 PLN
Piotr Baron (ss, ts, bcl) / Michał Tokaj (p) / Robert Majewski (tp, fhl) / Maciej Adamczak (db) / Łukasz Żyta (dr, perc)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

23:00 – Late Night Show Maciej Kądziela ZKK Trio || 10 PLN
Maciej Kądziela (sax) / Adam Zagórski (db) / Damian Kostka (dr)

Sobota, 19 listopada 2016, godz. 20:30
ANDRZEJ JAGODZIŃSKI TRIO || 60 PLN / 66 PLN
Andrzej Jagodziński (p) / Adam Cegielski (db) / Czesław „Mały” Bartkowski (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

23:00 – Late Night Show Maciej Kądziela ZKK Trio || 10 PLN
Maciej Kądziela (sax) / Adam Zagórski (db) / Damian Kostka (dr)

Wtorek, 22 listopada 2016, godz. 20:30
NIKA LUBOWICZ „Nika’s Dream” || 60 PLN / 66 PLN
Nika Lubowicz (voc) / Jakub Lubowicz (kb) / Dawid Lubowicz (vln) / Krzysztof Lenczowski (gt) / Marcin Murawski (db) / Marcin Ułanowski (dr)

Środa, 23 listopada 2016, godz. 20:30
OREGON (USA) || 100 PLN / 110 PLN
Ralph Towner (gt) / Paul McCandless (ob., sax) / Paolino Dalla Porta (db, bg) / Mark Walker (dr)

Czwartek, 24 listopada 2016, godz. 20:30
TREEOO (AT) || 20 PLN / 22 PLN (support)
Maximilian Tschida (p), Judith Ferstl (db), Andreas Seper (dr)
– we współpracy z Austriackim Forum Kultury

Czwartek, 24 listopada 2016, godz. 22:00
SCHMIDT ELECTRIC, FEAT. ALEX HUTCHINGS (PL / UK) || 70 PLN / 77 PLN
Alex Hutchings (gt) / Piotr Schmidt (tb) / Tomasz Bura (kb) / Michał Kapczuk (bg) / Sebastian Kuchczyński (dr)

Piątek, 25 listopada 2016, godz. 19:00
JAZZ IN POLAND – WASILEWSKI / ANDERSEN / FOSTER|| 150 PLN
Marcin Wasilewski (p) / Arild Andersen (db) / Al Foster (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Piątek, 25 listopada 2016, godz. 22:00
FUSK (DK) || 60 PLN / 66 PLN
Rudi Mahall (bcl) / Philipp Gropper (sax) / Andreas Lang (db) / Kasper Tom Christiansen (dr)
* Transmisja RadioJAZZ.FM

Sobota, 26 listopada 2016, godz. 20:30
KRZYSZTOF POPEK FRESH AIR PROJECT (PL / USA) || 90 PLN / 99 PLN
Krzysztof Popek (fl) / Grzegorz Nagórski (tb) / Kirk Linghtsey (p) / David Friesen (db) / John Betsch (dr)

Wtorek, 29 listopada 2016, godz. 20:30
COHERENCE QUARTET || 30 PLN / 33 PLN
Łukasz Kluczniak (sax) / Marcin Lamch (db) / Robert Jarmużek (p) / Grzegorz Masłowski (dr)

Środa, 30 listopada 2016, godz. 20:30
TOMEK SOŁTYS TRIO (PL/DE) || 40 PLN / 44 PLN
Tomek Sołtys (p) / Felix Henkelhausen (db) / Ludwig Wandinger (dr)

GRUDZIEŃ

Czwartek, 1 grudnia 2016, godz. 20:30
PAŁKA / PARKER / PAŁKA TRIO || 60 PLN / 66 PLN
Mateusz Pałka (p) / Mike Parker (db) / Grzegorz Pałka (dr)

Piątek, 2 grudnia 2016, godz. 20:30
MARK TURNER QUARTET || 120 PLN / 132 PLN
Mark Turner (sax) / Avishai Cohen (tp) / Joe Martin (db) / Damien Reid (dr)

Sobota, 3 grudnia 2016, godz. 20:30
BARTOSZ DWORAK QUARTET || 60 PLN / 66 PLN
Bartosz Dworak (vln) / Kuba Dworak (db) / Piotr Matusik (p) / Szymon Madej (dr)

Poniedziałek, 5 grudnia 2016, godz. 20:30
MICHAŁ WIERBA TRIO || 50 PLN / 55 PLN
Michał Wierba (p) / Józef Michalik (db) / Szymon Piotrowski (dr)

Wtorek, 6 grudnia 2016, godz. 20:30
TOMEK NOWAK QUARTET FEAT. ESKAUBEI || 70 PLN / 77 PLN
Jakub Płużek (p) / Alan Wykpisz (db) / Tomek Nowak (tp) / Filip Mozul (dr) / Eskaubei (voc., rap)

Środa, 7 grudnia 2016, godz. 20:30
MA-BA-SO TRIO || 70 PLN / 77 PLN
Bernad Masseli (vib) / Michał Barański (bg) / Dano Soltis (dr)

Czwartek, 8 grudnia 2016, godz. 20:30
OLA TRZASKA BAND || 90 PLN / 99 PLN
Ola Trzaska (voc) / Michał Tomaszczyk (tb) / Nikola Kołodziejczyk (p) / Andrzej Święs (db, gb) / Łukasz Korybalski (flg, tb) / Sebastian Kuchczyński (dr)

Piątek, 9 grudnia 2016, godz. 20:30
PAWEŁ KACZMARCZYK AUDIOFEELING TRIO „VARS & KAPER DECONSTRUCTION”  || 90 PLN / 99 PLN
Paweł Kaczmarczyk (p) / Jakub Dworak (db) / Dawid Fortuna (dr) / Mr. Krime (dj)

23:00 – Late Night Show Pit Dahm Trio |LU/FR/BE| – Hevhetia Records Festival || 20 PLN
Charley Rose (sax) / Lennart Heyndels (db) / Pit Dahm (dr)

Sobota, 10 grudnia 2016, godz. 20:30
PIOTR BARON INTERNATIONAL FEAT. GARY SMULYAN (PL/USA) || 100 PLN / 110 PLN
Gary Smulyan (sax) / Piotr Baron (sax) / Michał Tokaj (p) / Maciej Adamczak (db) / Łukasz Żyta (dr)

Poniedziałek, 12 grudnia 2016, godz. 20:30
PAWEŁ KAMIŃSKI QUARTET || 40 PLN / 44 PLN
Paweł Kamiński (sax) / Adam Jarzmik (p) / Jędrzej Łaciak (dbs) / Michał Dziewiński (dr)

Wtorek, 13 grudnia 2016, godz. 20:30
HORACY SEXTET || 60 PLN / 66 PLN
Piotr Zawada (tb) / Bartosz Kalicki (p) / Paweł Kamiński (sax) / Adam Tadel (db) / Paweł Południak (tp) / Piotr Budniak (dr)

Środa, 14 grudnia 2016, godz. 20:30
PIOTR WYLEŻOŁ TRIO || 70 PLN / 77 PLN
Piotr Wyleżoł (p) / Michał Barański (db) / Michał Miśkiewicz (dr)

Czwartek, 15 grudnia 2016, godz. 20:30
KUBA WIĘCEK QUINTET FEAT. MACIEJ OBARA || 80 PLN / 88 PLN
Jakub Więcek (sax) / Maciej Obara (sax) / Dominik Wania (p) / Sławomir Kurkiewicz (db) / Michał Miśkiewicz (dr)

23:00 – Late Night Show Dominika Rusinowska Quartet || 20 PLN
Dominika Rusinowska (vln) / Mateusz Gawęda (p) / Jakub Mielcarek (db) / Józef Rusinowski (dr)

Piątek, 16 grudnia 2016, godz. 20:30
AMC TRIO & Samuel Marincak |SK| || 60 PLN / 66 PLN
Samuel Marincak (gt) /  Peter Adamkovic (p) / Martin Marincak (bg, db) / Stanislav Cvanciger (dr)

Sobota, 17 grudnia 2016, godz. 20:30
PAŁKA / PARKER / PAŁKA TRIO || 60 PLN / 66 PLN
Mateusz Pałka (p) / Mike Parker (db) / Grzegorz Pałka (dr)

Wtorek, 20 grudnia 2016, godz. 20:30
THE FOREST TUNER || 60 PLN / 66 PLN
Szymon Białorucki (tb) / Mateusz Sobiechowski (p) / Adam Tadel (db) / Piotr Budniak (dr)

23:00 – Late Night Show Karolina Beimcik Project ZORYA || 20 PLN / 22 PLN
Karolina Beimcik (voc) / Jan Smoczyński (p) / Michał Jaros (db) / Michał Miśkiewicz (dr)

Środa, 21 grudnia 2016, godz. 20:30
MACIEJ SIKAŁA TRIO || 100 PLN / 110 PLN
Maciej Sikała (sax) / Paweł Tomaszewski (org) / Sebastian Kuchczyński (dr)