MAJ

Sobota, 23 maja 2015, godz. 19:30
Grupa w Składzie:
Milo Kurtis / Witold Popiel / Wojciech Konikiewicz

Sobota, 30 maja 2015, godz. 19:30
Kazimierz Jonkisz Jazz Energy feat. Ronnie Cuber
Kazimierz Jonkisz / Borys Janczarski / Jan Smoczyński / Ronnie Cuber

 

CZERWIEC

Sobota, 6 czerwca 2015, godz. 19:30
STraszni Panowie Trzej
Andrzej Łukasik / Janusz Szrom / Andrzej Jagodziński

Sobota, 13 czerwca 2015, godz. 19:30
Krzysztof Popek Quintet
Krzysztof Popek / Grzegorz Nagórski / Paweł Kaczmarczyk / Andrzej Zielak / Kazimierz Jonkisz

Sobota, 20 czerwca 2015, godz. 19:30
Agnieszka Wilczyńska Quartet
Agnieszka Wilczyńska / Michał Tokaj / Wojciech Pulcyn / Łukasz Żyta

Sobota, 27 czerwca 2015, godz. 19:30
Robert Majewski Warsaw Jazz Quartet
Robert Majewski / Paweł Perliński /Andrzej Łukasik / Sebastian Frankiewicz

 

LIPIEC

Sobota, 4 lipca 2015, godz. 19:30
Project Grappelli
Maciej Strzelczyk / Andrzej Jagodziński / Konrad Zemler / Andrzej Łukasik

Sobota, 11 lipca 2015, godz. 21:00
Kevin Mahogany w. Trio (USA/PL)
Kazimierz Jonkisz / Bogdan Hołownia / Wojciech Pulcyn / Kevin Mahogany

Sobota, 18 lipca 2015, godz. 21:00
New World Strings Trio
Krzysztof Woliński / Maciej Strzelczyk / Paweł Puszczało

Sobota, 18 lipca 2015, godz. 21:00
Ritmo Afinado (IT/PL)
Francesco Chiarini / Damian Marat / Wawrzyniec Prasek / Piotr Rodowicz / Dominik Jaske

 

SIERPIEŃ

Sobota, 1 sierpnia 2015, godz. 21:00
robert majewski w/ andrzej jagodziński trio || 60 PLN
Robert Majewski / Andrzej Jagodziński / Adam Cegielski / Czesław „Mały” Bartkowski

Sobota, 8 sierpnia 2015, godz. 21:00
Michał Kulenty Quartet „cool & team” || 60 PLN
Michał Kulenty / Paweł Perliński / Rafał Różalski / Krzysztof Gradziuk

Poniedziałek, 10 sierpnia 2015, godz. 21:00
Kinga Głyk Trio „Rejestracja” || 40 PLN
Kinga Głyk / Irek Głyk / Kuba Gwardecki

Sobota, 15 sierpnia 2015, godz. 21:00
Krzysztof Ścierański New Quartet || 60 PLN
Krzysztof Ścierański / Zbigniew Jakubek / Michał Kobojek / Przemysław Kuczyński

Czwartek, 20 sierpnia 2015, godz. 21:00
kocin trio || 40 PLN
Maciej „Kocin” Kociński / Andrzej Święs / Krzysztof Szmańda

Sobota, 22 sierpnia 2015, godz. 21:00
pegapofo || 40 PLN
Sławek Pezda / Mateusz Gawęda / Piotr Południak / Dawid Fortuna

Poniedziałek, 24 sierpnia 2015, godz. 21:00
jazzal (nl) || 40 PLN
Patrick van Beek / Rik Schreurs / Wiggert Altenburg / Marijn Wouters / Martin van Son / Thomas Woudsma

Czwartek, 27 sierpnia 2015, godz. 21:00
Arek Skolik Trio – „Skolik Plays Mingus” || 40 PLN
Arek Skolik/ Michał Jaros/ Jarek Bothur

Piątek, 28 sierpnia 2015, godz. 21:00
Mateusz Gawęda Trio || 40 PLN
Mateusz Gawęda / Alan Wykpisz / Grzegorz Pałka

Sobota, 29 sierpnia 2015, godz. 21:00
Milo Ensemble || 60 PLN
Milo Kurtis / Konstanty  Joriadis / Adeb Chomoun / Mateusz Szemraj

 

WRZESIEŃ

Środa, 2 września 2015, godz. 19:30
WIECZORY Z JAZZEM – KONCERT
Mieszko Winczowski / Wojciech Puszek

Czwartek, 3 września 2015, godz. 19:30
D.R.A.G. – Dominika rusinowska quartet || 40 PLN
Dominika Rusinowska / Mateusz Gawęda / Jakub Mielcarek / Józef Rusinowski

Piątek, 4 września 2015, godz. 19:30
Sound of affection || 40 PLN
Wojciech Piórkowski / Jakub Paulski / Tymon Trąbczyński / Bartosz Szablowski

Sobota, 5 września 2015, godz. 19:30
HOTS || 40 PLN
Mikołaj Poncyliusz / Jakub Kinsner / Radosław Nowak / Bartosz Tkacz / Adam Prokopowicz

Niedziela, 6 września 2015, godz. 19:30
Bronisław suchanek trio || 120 PLN
Bronisław Suchanek / Bogdan Hołownia / Oskar Suchanek

Środa, 9 września 2015, godz. 19:30
WIECZORY Z JAZZEM – KONCERT
Maciej Strzelczyk / Jerzy Czekalla

Piątek, 11 września 2015, godz. 19:30
Mike Parker’s Trio Theory (USA/PL) || 100 PLN
Mike Parker / Sławomir Pezda / Frank Parker

Sobota, 12 września 2015, godz. 19:30
Maciej Wojcieszuk Quintet || 50 PLN
Paulina Atmańska / Jakub Łępa / Paweł Palcowski / Adam Tadel / Maciek Wojcieszuk

Środa, 16 września 2015, godz. 19:30
WIECZORY Z JAZZEM – KONCERT
Mark Shepherd / Tomasz Wielechowski

Czwartek, 17 września 2015, godz. 19:30
Saskia Laroo & Warren Byrd w/Power Trio (NL/PL) || 120 PLN
Saskia Laroo / Warren Byrd / Krzysztof Woliński / Mirosław Wiśniewski / Grzegorz Grzyb

Piątek, 18 września 2015, godz. 19:30
Mateusz Pałka / Szymon Mika Quartet || 50 PLN
Mateusz Pałka / Szymon Mika / Alan Wykpisz / Grzegorz Masłowski

Sobota, 19 września 2015, godz. 19:30
Schmidt Electric feat. Alex Hutchings (UK/PL) || 120 PLN
Piotr Schmidt / Tomasz Bura / Michał Kapczuk / Sebastian Kuchczyński /Alex Hutchings

Niedziela, 20 września 2015, godz. 19:30
Amina Figarova Group (USA) || 150 PLN
Amina Figarova / Wayne Escoffery / Ernie Hammes / Bart Platteau / Jeroen Vierdag / Darrell Green

Środa, 23 września 2015, godz. 19:30
WIECZORY Z JAZZEM – KONCERT
Wojciech Milewski / Karol Szymanowski

Piątek, 25 września 2015, godz. 19:30
Alexander korogodin trio (UKR/PL) || 120 PLN
Alexander Korogodin / Andrey Vorobyov / Jakub Kinsner

Sobota, 26 września 2015, godz. 19:30
Artur Dutkiewicz Trio || 120 PLN
Artur Dutkiewicz / Michał Barański / Łukasz Żyta

Środa, 30 września 2015, godz. 19:30
WIECZORY Z JAZZEM – KONCERT
Irena Gałązka / Wojciech Żmuda

 

PAŹDZIERNIK

Czwartek, 1 października 2015, godz. 19:30
ori dakari & trio || 120 PLN
Ori Dakari / Mateusz Pałka / Alan Wykpisz / Grzegorz Pałka

Piątek, 2 października 2015, godz. 19:30
Andrzej Olejniczak Cycle man trio || 160 PLN
Andrzej Olejniczak / Michał Barański / Paweł Dobrowolski

Sobota, 3 października 2015, godz. 19:30
GUY MINTUS (USA) || 120 PLN
Guy Mintus

Poniedziałek, 5 października 2015, godz. 19:30
FOURS collective || 120 PLN
Michał Salamon / Stanisław Plewniak / Zbigniew Szwajdych / Krzysztof Augustyn / Max Olszewski

Piątek, 9 października 2015, godz. 19:30
Krzysztof Herdzin Trio || 160 PLN
Krzysztof Herdzin / Robert Kubiszyn / Cezary Konrad

Sobota, 10 października 2015, godz. 19:30
Joinmakers || 60 PLN
Michał Borowski / Zdzisław Kalinowski / Przemysław Knopik / Andrzej Zielak / Dominik Janiszewski

Niedziela, 11 października 2015, godz. 19:30
SPOKE || 120 PLN
Andy Hunter / Dan Loomis / Justin Wood / Danny Fischer

Czwartek, 15 października 2015, godz. 19:30
The Forest Tuner || 60 PLN
Mateusz Sobiechowski / Piotr Budniak / Adam Tadel / Szymon Białorucki

Piątek, 16 października 2015, godz. 19:30
Bartosz Hadała / Rupert Wates Nightwatchers (CAN/UK) || 80 PLN
Bartosz Hadała / Rupert Wates

Sobota, 17 października 2015, godz. 19:30
Aga derlak trio || 60 PLN
Aga Derlak / Tymon Trąbczyński / Bartosz Szablowski

Niedziela, 18 października 2015, godz. 19:30
Paweł wszołek quartet || 60 PLN
Paweł Wszołek / Łukasz Kokoszko / Sebastian Zawadzki / Szymon Madej

Poniedziałek, 19 października 2015, godz. 19:30
Bartosz Dworak Quartet || 70 PLN
Bartosz Dworak /  Kuba Dworak / Piotr Matusik / Szymon Madej

Czwartek, 22 października 2015, godz. 19:30
Silberman New Trio || 60 PLN
Mateusz Gawęda / Jakub Mielcarek / Łukasz Stworzewicz

Piątek, 23 października 2015, godz. 19:30
Anna gadt quartet || 100 PLN
Anna Gadt / Maciej Garbowski / Krzysztof Gradziuk / Łukasz Ojdana

Sobota, 24 października 2015, godz. 19:30
We4 „Harmonijnie” || 100 PLN
Wojciech Milewski / Grzegorz Nadolny /Piotr Biskupski / Karol Szymanowski

Czwartek, 29 października 2015, godz. 19:30
Chango || 70 PLN
Borys Sawaszkiewicz / Maciek Kalka / Kuba Fiszer / Szymon Drabkowski

Piątek 30 października 2015, godz. 19:30
Wójciński / Szmańda Quartet || 80 PLN
Ksawery Wójciński / Krzysztof Szmańda / Szymon Wójciński / Maurycy Wójciński

 

LISTOPAD

Piątek, 6 listopada 2015, godz. 19:30
entrails united (dk/pl) || 60 PLN
Tomasz Licak / Carl Winther / Martin Buhl / Radek Wośko

Sobota, 7 listopada 2015, godz. 19:30
DOROTA CURYŁO QUARTET || 80 PLN
Dorota Curyłło / Wojciech Gogolewski / Paweł Pańta / Adam Lewandowski

Poniedziałek, 9 listopada 2015, godz. 19:30
Krzysztof Fetras Quartet – „Odpust” || 60 PLN
Krzysztof Fetras / Tomasz Król / Rafał Różalski / Jarosław Graś

Wtorek, 10 listopada 2015, godz. 19:30
wide open trio || 60 PLN
Piotr Matusik / Łukasz Kurek / Mateusz Gremlowski

Środa, 11 listopada 2015, godz. 19:30
Franciszek Raczkowski Trio „Apprentice” || 50 PLN
Franciszek Raczkowski / Paweł Wszołek / Piotr Budniak

Piątek, 13 listopada 2015, godz. 19:30
IZA ZAJĄC QUINTET || 80 PLN
Iza Zając / Arek Skolik / Paweł Pańta / Robert Murakowski / Jarosław Małys

Sobota, 14 listopada 2015, godz. 19:30
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet || 80 PLN
Kuba Płużek / Alan Wykpisz / Tomek Nowak / Filip Mozul / Eskaubei

Niedziela, 15 listopada 2015, godz. 19:30
Dwiki Dharmawan Quartet (IND/PL)
Koncert promocyjny zorganizowany przy współpracy z Ambasadą Indonezji

Poniedziałek, 16 listopada 2015, godz. 19:30
Marcin Banaszek Trio || 50 PLN
Marcin Banaszek / Andrzej Zielak / Karol Domański

Wtorek, 17 listopada 2015, godz. 19:30
Gorilla Mask (D) || 60 PLN
Peter Van Huffel / Roland Fidezius / Rudi Fischerlehner

Środa, 18 listopada 2015, godz. 19:30
Jakub Dybżyński Equilateral Trio || 50 PLN
Jakub Dybżyński / Mariusz Praśniewski / Karol Domański

Czwartek, 19 listopada 2015, godz. 19:30
dino massa trio (it/pl) || 50 PLN
Dino Massa / Paweł Puszczało / Jakub Kinsner

Piątek, 20 listopada 2015, godz. 19:30
Michał Milczarek Trio || 60 PLN
Michał Milczarek / Mateusz Modrzejewski / Bartek Łuczkiewicz

Sobota, 21 listopada 2015, godz. 19:30
Piotr Rodowicz Quartet || 80 PLN
Robert Majewski / Maciej Sikała / Kazimierz Jonkisz / Piotr Rodowicz

Wtorek, 24 listopada 2015, godz. 19:30
mateusz pałka quartet || 60 PLN
Mateusz Pałka / Marcin Kaletka / Grzegorz Pałka / Mike Parker

Środa, 25 listopada 2015, godz. 19:30
Kowalewski-KACZMAR-Skolik || 60 PLN
Adam Szabas Kowalewski / Bogusław Kaczmar / Arek Skolik

Czwartek, 26 listopada 2015, godz. 19:30
MusiConspiracy (PL/UK) || 80 PLN
Jacek Kochan / Alan Wykpisz / Zbigniew Chojnacki / Fabrizzio Brusca

Piątek, 27 listopada 2015, godz. 19:30
MK Kvadrat || 80 PLN
Marek Kądziela / Maciej Kądziela / Max Mucha / Karol Domański

Sobota, 28 listopada 2015, godz. 19:30
Paweł Kaczmarczyk Audiofeeling Trio || 80 PLN
Paweł Kaczmarczyk / Maciej Adamczuk / Dawid Fortuna

 

GRUDZIEŃ

Czwartek, 3 grudnia 2015, godz. 19:30
DOMINIKA RUSINOWSKA QUARTET || 50 PLN
Dominika Rusinowska / Mateusz Gawęda / Jakub Mielcarek / Józef Rusinowski

Piątek, 4 grudnia 2015, godz. 19:30
PIOTR SCHMIDT QUARTET FEAT. WOJCIECH NIEDZIELA || 80 PLN
Piotr Schmidt / Wojciech Niedziela / Adam „Szabas” Kowalewski / Dawid Fortuna

Sobota, 5 grudnia 2015, godz. 19:30
Kuba Płużek Quartet || 80 PLN
Kuba Płużek / Marek Pospieszalski / Dawid Fortuna / Kuba Dworak

Środa, 9 grudnia 2015, godz. 19:30
Piotr Budniak Essential Group feat. Piotr Wojtasik || 80 PLN
Piotr Wojtasik / Wojciech Lichtański / Szymon Mika / Kajetan Borowski / Kuba Dworak / Piotr Budniak

Czwartek, 10 grudnia 2015, godz. 19:30
Mariusz Bogdanowicz Quartet „Syntonia” || 60 PLN
Mariusz Bogdanowicz / Sebastian Frankiewicz / Miłosz Wośko / Adam Wendt

Piątek, 11 grudnia 2015, godz. 19:30
Marek Napiórkowski Trio KonKubiNap || 80 PLN
Marek Napiórkowski / Robert Kubiszyn / Cezary Konrad

Sobota, 12 grudnia 2015, godz. 19:30
Janusz Szrom & Zbigniew Wrombel quartet || 80 PLN
Janusz Szrom / Zbigniew Wrombel / Piotr Wrombel / Krzysztof Szmańda

Piątek, 18 grudnia 2015, godz. 19:30
WOJCIECH GROBORZ PACELINE 4 || 60 PLN
Wojciech Groborz / Marcin Ślusarczyk / Wojciech Szwugier / Patryk Dobosz

Sobota, 19 grudnia 2015, godz. 19:30
Janusz muniak quartet || 80 PLN
Janusz Muniak / Paweł Kaczmarczyk / Adam „Szabas” Kowalewski / Sebastian Frankiewicz

.